Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 12:57, 23 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Asiu, przestaw jeszcze proszę ostatnią amanogawę tak, żeby one rosły obie obok siebie pomiędz y dwiema śliwami z lewej i dwiema z prawej- takie są realia Może tak da radę.
A, a pod pierwszą wiśnią z lewej rośnie kolumnowy cis, a za nim klon czerwony - to ta dziura przy pierwszej amanogawie. Może da się to ocalić?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:00, 23 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Asiu, wielkie dzięki! Dzięki Tobie zaczęłam wreszcie widzieć tą rabatę. Jakoś reszta ułoży się w praniu, mam nadzieję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 13:23, 23 paź 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Asiu, przestaw jeszcze proszę ostatnią amanogawę tak, żeby one rosły obie obok siebie pomiędz y dwiema śliwami z lewej i dwiema z prawej- takie są realia Może tak da radę.
A, a pod pierwszą wiśnią z lewej rośnie kolumnowy cis, a za nim klon czerwony - to ta dziura przy pierwszej amanogawie. Może da się to ocalić?


Dwie amanogawy obok siebie? Odmawiam absolutnie - to będzie źle wyglądało. Jeśli się zmieszczą to ewentualnie trzy

Ten klon niby faktycznie mógłby wypełnić dziurę, ale - tak samo jak Hani - jakoś mi tam nie pasuje. Do przemyślenia
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 13:46, 23 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


Dwie amanogawy obok siebie? Odmawiam absolutnie - to będzie źle wyglądało. Jeśli się zmieszczą to ewentualnie trzy

Ten klon niby faktycznie mógłby wypełnić dziurę, ale - tak samo jak Hani - jakoś mi tam nie pasuje. Do przemyślenia

Zaraz sprawdzę, ile tam mam miejsca. Jak będzie 6 m. to sadzę trzy, bo wyczytałam, że max 2 m szerokości mają
I co? Tego pięknego klona mam tak po prostu wyciąć?! Do przemyślenia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 13:51, 23 paź 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zauważ, że nie określam terminu na to myślenie. Możesz sobie myśleć i rok, i dwa.

Ja swoich lilaków broniłam niczym lwica kociąt, a po roku dojrzałam do tematu i sama wycięłam.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 14:01, 23 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No, prawda jest brutalna - przestrzeni wolnej 4 metry. Chyba, że by te amanogawy ładnie po trójkącie posadzić - jedna lekko z przodu...Tak mi jakoś to do głowy przyszło. nie widziałam tak nigdzie, muszę poszukać...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 14:09, 23 paź 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zdecydowanie jestem za trójkątem
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 15:37, 23 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Zdecydowanie jestem za trójkątem

Hmmm, zabrzmiało to jakoś dwuznacznie
Muszę oswoić te wszystkie propozycje. I wkomponować w realia A dzxiś wieje i leje, że obserwacje czynię jedynie przez okno
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magleska 15:44, 23 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
A tu burza mózgów trwa kibicuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kwartet 19:15, 23 paź 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ja jestem za Amanogawami, prawdę powiedziawszy to posadziłabym tylko po jednej w przerwy pomiędzy śliwami,dodała choiny po lewej i pogrupowała kolorystycznie np śliwy podsadziła bym tymi na różowo przebarwiającymi się hortensjami(bordo z różem mniam).
Do przemyślenia jako krzaczek płożący do cienia śnieguliczka brain de solei.
Na rodondronowej mogła by się zgrać hortensja blue bird(Malgol ma ,zakochałam się)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies