Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

wiklasia 21:50, 28 sie 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Cudnie psze pani
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Misia 09:40, 29 sie 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Pięknie
____________________
Misia - Między brzozami
eVka 10:12, 29 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Agatko jak pięknie, leśnie, brzozowo u Ciebie. Naprawdę zazdroszczę tych drosołych drzew. Klimat nie do odtworzenia w nowym ogrodzie... Odpoczynek w takiej zielonej przestrzeni musi być naprawdę w płeni relaksujący
Wszystkie cudne rośnie łącznie z chłopcami!!! Gromadka radosna i szalona, cudo!!!
____________________
TAR 10:21, 29 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7355
effka napisał(a)
Agatko jak pięknie, leśnie, brzozowo u Ciebie. Naprawdę zazdroszczę tych drosołych drzew. Klimat nie do odtworzenia w nowym ogrodzie... Odpoczynek w takiej zielonej przestrzeni musi być naprawdę w płeni relaksujący
Wszystkie cudne rośnie łącznie z chłopcami!!! Gromadka radosna i szalona, cudo!!!


podpisuje sie pod tym obiema rękami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 11:01, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)
O kurteczka, ale piknie, psze Pani! Sielanka normalnie . A te Prying Hands miodzio . A w jakich ogrodach hoduje się tak dorodną młodzież ?

Podobają mi się bardzo te Praying, choć rosną podobnie jak wyglądają - wolno, z dystynkcjąNajlepsze efekty hodowlane dorodnej młodzieży można osiągnąć w dzikim ogrodzie Tak myślę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:02, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Ale bym poleżała na takim leżaczku, żeby móc popodziwiać takie widoczki
Pięknie
A chłopaki super

No pogoda wymusza Bo ogólnie ja nieleżaczkowa jestem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:10, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wendy79 napisał(a)
Ogrody w stylu leśnym uważam za najpiękniejsze , strasznie mi brak u nas dorosłych drzew. Pięknie komponujesz ogród i tak, że przy chłopakach daje radę. U mnie, po tawułkach, hakone to kolejne rośliny, które nie chcą rosnąć.Dobrze, że u innych mogę popodziwiać.

Witaj Agnieszko! Myślę, że piekny ogród broni się sam, niezależnie od stylu. Potwierdza to Wasz ogród Dorosłe drzewa mają swoje plusy i minusy, plusy wielbię, z minusami się borykam Sporo muszę się nagimnastykować, żeby te rośliny pod drzewami chciały rosnąć. Żeby one rosły tak, jakbym chciała, to musiałabym je lać codziennie, a tu już wchodzą dylematy moralne. Więc podlewam tyle, żeby przeżyły. I wciąż szukam roślin, które sobie pod nimi poradzą. Musiałam wysadzić spod nich zawilce, większość jeżówek. Zastąpiłam gaurą i rdestem. Hosty też dzielnie dają radę. Rewelacyjnie sprawdza się turzyca Ice Dance, bez podlewania rośnie w potwory.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:13, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Boso! Niesamowite! A ja wciąż słyszę zza płotu: Ubierz skarpetki, bo pójdziesz do domu!
Chłopcy tryskają energią. Widać, że wypoczęli. Aż szkoda kupować te zeszyty i trampki.
Widoki leżaczkowe bardzo apetyczne. Ta hosta pięknie się pręży.

Haha, a ja wołam, żeby ściągali skarpety, bo stopy im odpoczywają na boso. I kręgosłup Im podziękuje na stare lata
No wiesz, to kwestia priorytetów - latające boso dzieciaki, to podłoga stale do czyszczenia Biorę to na klatę
Prying są fajne. Polecam do cienia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:14, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
wiklasia napisał(a)
Cudnie psze pani

Dziękuję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:14, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Misia napisał(a)
Pięknie

Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies