Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 12:14, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Dzieciaki radosne, roześmiane, dokazujące i bose . Kompletna beztroska. Widać, że dobrze im razem (przynajmniej czasami ).

Brzozy robią ekstra robotę, co tu dużo mówić. A sąsiedzi pewnie patrzą teraz z zazdrością na Twój cień. Też bym tak miała gdybym dokupiła las po lewej a nie patelnię po prawej.

Brzozy szybko rosną Posadź gdzieś w kątku ze dwie - trzy, a za pięć lat powiesisz hamaczek
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:16, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)
Cześć Agatko;
świetnych masz Chłopaków- radość aż z nich kipi!
Ogród niesamowity, jak zaczarowany. Hosty- te modlące- bardzo mi w tym roku wpadły w oko. Śliczne są.

Ooo, cześć Makusiu, pojawiasz się i znikasz Dzięki za dobre słowo Hosty w ogóle bardzo cenię, zniosą każde stanowisko. Te praying nie mają łatwego życia przy sośnie i brzozie, a dają radę praktycznie bez podlewania. Dostają tylko razem z trawą ze zraszacza.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 12:23, 29 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Brzozy szybko rosną Posadź gdzieś w kątku ze dwie - trzy, a za pięć lat powiesisz hamaczek


Kilka doorenbosów mam w planie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
AnnaCh 12:40, 29 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No pogoda wymusza Bo ogólnie ja nieleżaczkowa jestem
Ja generalnie też, może oprócz tygodnia wakacji, wczasów, dłużej bym nie wytrzymała. Mam teraz jeszcze tydzień urlopu i aż mnie ściska, bo nic nie mogę zrobić przez ten upał.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 13:12, 29 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
AnnaCh napisał(a)
Ja generalnie też, może oprócz tygodnia wakacji, wczasów, dłużej bym nie wytrzymała. Mam teraz jeszcze tydzień urlopu i aż mnie ściska, bo nic nie mogę zrobić przez ten upał.

Mam tak samo Co za upały...
____________________
Helen - Hortensjowo
Brzozowadzie... 13:12, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Kilka doorenbosów mam w planie .

I to jest dobry plan!
Tylko one chyba trochę wolniej rosną, nie? Za to szlachetniejsze
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:13, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
AnnaCh napisał(a)
Ja generalnie też, może oprócz tygodnia wakacji, wczasów, dłużej bym nie wytrzymała. Mam teraz jeszcze tydzień urlopu i aż mnie ściska, bo nic nie mogę zrobić przez ten upał.

No właśnie mi też trochę szkoda, bo jak wrzesień się zacznieee, to się zacznie A teraz by się coś podziałało.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
TAR 13:13, 29 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Masz rację, Ewuniu, przyroda trochę odrobiła za mnie pracę domową Marzył mi się leśny ogród, więc szukałam takiej działki. I kiedyś Hania chyba pisała, że gdyby zostawić te brzozy same, też byłoby pięknie. Dlatego liczę się z tym, że jak już mi sił zabraknie, to te brzozy obronią się same
Ale spójrz na to zdjęcie poniżej - wszyscy moi sąsiedzi podczas budowy swoich domów wycięli WSZYSTKIE drzewa na swoich działkach... Tam dalej, za moim płotem też były takie brzozy...
A gromadka bardzo szalona i radosna


u mnie buduja sie od 3 lat tacy jedni i z kolei oni wycieli wszystkie piekne sosny. komentarz przy zapytaniu dlaczego, bo ona w lesie bedzie mieszkac i sie boi, no i chce widziec sasiadow (czyli nas). w tym momencie wymieklam. to po jaki grzyb kupili dzialke w lesie? posadzilam 4 lilaki, ktore mi szybko urosna i mam nadzieje, ze zaslonia od nich, na szczescie do tego mam wysoki plot, domek smietnikowy a wzdluz plotu świerki Iseli Fastigiaty (szybko rosna) i kawalek sosen z lasu. ale ludzie maja taka wlasnie filozofie wycinania. kupuja zadrzewiona dzialke, bo ładna, klimaciarska a potem czyszcza ja do zera. u mnie niestety rosły same dzikie głogi klujace i dzikie sliwki. teraz ja zadrzewiam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 13:14, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)

Mam tak samo Co za upały...

Noooo. choć ja tak nie lubię zimna, że staram się nie narzekać na ciepło. Zaraz się skończy ten błogi letni czas
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:17, 29 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)


ale ludzie maja taka wlasnie filozofie wycinania. kupuja zadrzewiona dzialke, bo ładna, klimaciarska a potem czyszcza ja do zera.

No to jest dokładnie to, co mnie rozwala! Trafiłaś w sedno. Smutne.
Gdybym chciała mieć działkę bez drzew, to bym kupiła jakąś rolę, a nie las. I jeszcze pierwszą klasę ziemi bym miała
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies