Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

April 07:57, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
mrokasia napisał(a)


No, konsylium się chyba nie zbierze, ZtŻ ma nade mną przewagę . Więc rzeczywiście mogłabyś być jedyna a burza mózgów we dwie to nie to samo co np. w sześć. Nie mniej jednak, gdybyś miała nadmiar wolnego czasu - serdecznie zapraszam .
Zdrowia dla mamy!


Czyli postanowione, masz dzień dla siebie. Będzie jeszcze okazja
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 08:34, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Chyba nie załapałaś dowcipu

A nie złapałam To pozdrowię Jego też
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:37, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Bądź
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:38, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
TAR napisał(a)


Pieknotki poza kwitnieniem nie sa jakos szczegolnie atrakcyjne, u mnie wegetuja pomiedzy pecherznicami i tawulami. cala ich uroda wychodzi jesienia, pod warunkiem, ze maja te swoje słynne kulki. moje pewnie w tym roku nie beda miec bo majowy ekstra w gratisie przymrozek -12 zniszczyl mi wiele roslin, ktore akurat były w trakcie kwitnienia jak np. azalie czy pieknoty. azalki jakos sie pozbieraly i kwitły powtornie ale pieknoty to wielka niewiadoma. poza tym je trzeba okrywac czego ja oczywiscie nie robie, bo jestem za leniwa. ale ich zaleta jest szybkie odbijanie mimo przemarzniec. cudowne Callicarpy ma Dana, u niej te kulki to kulki a nie głowki szpilek jak moje. Agata musisz postarac sie o druga sztuke jak chcesz miec kuleczki.

i tu moje miłe panie poddałyscie mi pomysl gdzie przesadzic te moje pieknotki. ajlowiu ja was bo juz do ogrodowego sie wybieralam po natchnienie. pojda na miejsce rodkow a te ida na lezakownie. genialnie wyszlo.

A to je trzeba okrywać??Uuu, to ja za leniwa jestem, niczego nie okrywam No to zobaczymy, czy przetrwa
Ty Jesteś niezła z tym tetrisem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:39, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)
Ja w sprawi tarasu. Pokażesz fotosy? Tak wiesz-żeby ogląd był dokładny

No dobra, to za moment coś cyknę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:40, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)


Pięknotek jest przynajmniej dwie odmiany( podejrzewam, że więcej, ale na własne oczy widziałam dwie)
Są raczej lekkie w odbiorze.
Dekoracyjne z kwiatuszków i koralików ( tych pierwszych moja ma masę co roku, tych drugich miała do tej pory co kot napłakał)ale dla mnie najpiękniejsza staje się jesienią gdy wszystkie liście przebarwiają się w intensywny różowy kolor

A Ty też je okrywasz? Czy dają same radę?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 08:42, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pomysł z krzewami popieram. Wyprawy do Kazimierza zazdroszczę. A Emil ze Smolandii jest moim ulubieńcem. W czasach, kiedy był u nas codzienną lekturą, marzyłam o posiadaniu drewutni. Ekranizacja Emila też jest urokliwa w odbiorze.

Prawda? Ja Go uwielbiam, i czytać i oglądać Moi chłopcy też. W wersji czytanej przez Edytę Jungowską jest równie cudowny Dlatego nasz domek ogrodnika ma nazwę drewutni, kolejne spełnione marzenie Tylko w praktyce jeszcze nie wykorzystałam. Jeszcze
A o te krzewy to jeszcze będę Cię pytać, cała zima przed nami
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
TAR 08:47, 06 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
pieknotek nie okrywam, daja rade mimo wygwizdowa. mnie sie nie chce nic okrywac, jak cos nie da rady to robi wypad. jedynym wyjatkiem był judaszowiec od Wusi. Dostał jute pierwszej zimy. a wtym sie przemoge i juta owine 2 kloniki. i to wszystko, na wiecej sie nie wysile
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 09:00, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No własnie, ja jedynie po świetach gałązkami z choinki okrywam hortki ogrodowe To będę testować
A klonowi palmowemu przez pierwsze dwa lata robiłam na pieńku otoczkę z maty wiklinowej i ładowałam tam liście zgrabione, dobrze to wyglądało, nie przepadam za ta białą matą do okrywania
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:05, 06 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dla Makusi:
Nie wiem, co Cię dokładnie interesuje, więc widok ogólny:
...
Nosz kurde, od wczoraj nie działa mi przycisk: Wybierz plik!
czy któraś ogarnięta technicznie dziewczyna wie, dlaczego? Nie mogę zdjęcia wstawić

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies