Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

mrokasia 14:22, 05 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
makadamia napisał(a)





Agatka, a gdzie jest granica tej drugiej działki? Tam gdzie te małe tujki po prawej?

Aaa, a do mnie przyjeżdżaj kiedy chcesz!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 14:22, 05 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
April napisał(a)


Czyli mamy kolejny temat do obgadania w długie, nużące dni w pracy
no pewnie, ja mam dzis pracowity dzionek, pomiedzy gadaniem z Wami robota mi sie pali w rekach, a przed urlopem mam jej sporo. Moi klienci maja jakis psi swad i akurat wtedy im jestem najbardziej potrzebna i normalnie zyc beze mnie nie moga i swiat sie im wali i chociaz bardzo lubie ich wszystkich to ja tez kiedys musze odpoczac. a swiat sie w tym czasie nie zawali, chyba

____________________
Ogrod nad bajorkiem
makadamia 14:24, 05 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Co my byśmy zrobiły bez forum. Pracować by trzeba było..

(nie będę zaprzeczać, że czuję się podbudowana Waszym poparciem dla średniego piętra na rabacie)
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
TAR 14:27, 05 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Kobieto, Ty masz milion krzewów



milion?!?!?! toz to nawet nie jest polowa co jeszcze chce dosadzic. ale serio, sredniego pietra mi brakuje w niektorych miejscach, chociazby przy jarzabach tam wiosna jest doslownie golo. dotychczas rosły jezowki, trawy i rozchodniki - wszystko pozno startuje. niedawno dosadziłam derenie, ciszy i kaliny. zobacze jak bedzie wiosna. tym bardziej, ze jarzaby tez pozno zaczynaja. jedynie brzozy maja pierwsze zielonosci. ale do maja tam jest goło. i tak mysle czy nie wsadzic tam tych niechcianych rododendronow, wbrew pozorom miejscowka dla nich byłaby idealna pod katem polcienia, wilgotnosci gleby i kwasnosci
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 14:27, 05 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


To z TARci taka kolorystka? To będzie służyła poradą Ja już na listę wciągnęłam Pięknotkę na najbliższe zakupy. Będę eksperymentować. Muszę też wyszukać hortensje krzewiaste/bukietowe, które oprócz Anabellek będą sobie radzić w półcieniu.

Ha, a ja dostałam pięknotkę w prezencie za duże zakupy i stoi pod domem od miesiąca bo albowiem nie wiem, gdzie ją wsadzić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:28, 05 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Agatka, a gdzie jest granica tej drugiej działki? Tam gdzie te małe tujki po prawej?

Aaa, a do mnie przyjeżdżaj kiedy chcesz!!!

Dokładnie tam, muszę się trochę osłonić od tych sąsiadów, bo tam pod koniec chyba im tujek zabrakło
Przyjadę prędzej niż przypuszczasz, czuję pociąg do stolicy Myślę o przyszłym tygodniu, w tym mam wywiadówki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:30, 05 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Co my byśmy zrobiły bez forum. Pracować by trzeba było..

(nie będę zaprzeczać, że czuję się podbudowana Waszym poparciem dla średniego piętra na rabacie)

Możesz się czuć, bo masz rację
Tylko Asiu ja Ci zaraz zmierzę głębokość tej rabaty - tzn mniej więcej od tego przejścia do tylnego ogrodzenia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:32, 05 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Dokładnie tam, muszę się trochę osłonić od tych sąsiadów, bo tam pod koniec chyba im tujek zabrakło
Przyjadę prędzej niż przypuszczasz, czuję pociąg do stolicy Myślę o przyszłym tygodniu, w tym mam wywiadówki


A w sobotę nie jedziesz na Expo?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 14:38, 05 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
W sobotę to jadę do Kazimierza
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:42, 05 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Szkoda, ale pozdrów Kazimierza
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies