Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 14:44, 05 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Szkoda, ale pozdrów Kazimierza

Mi też szkoda, ale soboty rezerwuję jednak dla mojej Rodzinki Wyjątki się zdarzają, ale rzadko Kazimierz pozdrowię
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 14:51, 05 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Chyba nie załapałaś dowcipu
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 15:03, 05 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17954
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Przyjadę prędzej niż przypuszczasz, czuję pociąg do stolicy Myślę o przyszłym tygodniu, w tym mam wywiadówki


Jestem zwarta i gotowa w oczekiwaniu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:04, 05 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17954
April napisał(a)


A w sobotę nie jedziesz na Expo?


A Ty do mnie się wybierasz po Expo???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 15:14, 05 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7211
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ha, a ja dostałam pięknotkę w prezencie za duże zakupy i stoi pod domem od miesiąca bo albowiem nie wiem, gdzie ją wsadzić


Pieknotki poza kwitnieniem nie sa jakos szczegolnie atrakcyjne, u mnie wegetuja pomiedzy pecherznicami i tawulami. cala ich uroda wychodzi jesienia, pod warunkiem, ze maja te swoje słynne kulki. moje pewnie w tym roku nie beda miec bo majowy ekstra w gratisie przymrozek -12 zniszczyl mi wiele roslin, ktore akurat były w trakcie kwitnienia jak np. azalie czy pieknoty. azalki jakos sie pozbieraly i kwitły powtornie ale pieknoty to wielka niewiadoma. poza tym je trzeba okrywac czego ja oczywiscie nie robie, bo jestem za leniwa. ale ich zaleta jest szybkie odbijanie mimo przemarzniec. cudowne Callicarpy ma Dana, u niej te kulki to kulki a nie głowki szpilek jak moje. Agata musisz postarac sie o druga sztuke jak chcesz miec kuleczki.

i tu moje miłe panie poddałyscie mi pomysl gdzie przesadzic te moje pieknotki. ajlowiu ja was bo juz do ogrodowego sie wybieralam po natchnienie. pojda na miejsce rodkow a te ida na lezakownie. genialnie wyszlo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makusia 16:23, 05 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ja w sprawi tarasu. Pokażesz fotosy? Tak wiesz-żeby ogląd był dokładny
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
sylwia_slomc... 21:43, 05 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ha, a ja dostałam pięknotkę w prezencie za duże zakupy i stoi pod domem od miesiąca bo albowiem nie wiem, gdzie ją wsadzić


Pięknotek jest przynajmniej dwie odmiany( podejrzewam, że więcej, ale na własne oczy widziałam dwie)
Są raczej lekkie w odbiorze.
Dekoracyjne z kwiatuszków i koralików ( tych pierwszych moja ma masę co roku, tych drugich miała do tej pory co kot napłakał)ale dla mnie najpiękniejsza staje się jesienią gdy wszystkie liście przebarwiają się w intensywny różowy kolor
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:21, 05 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21884
Pomysł z krzewami popieram. Wyprawy do Kazimierza zazdroszczę. A Emil ze Smolandii jest moim ulubieńcem. W czasach, kiedy był u nas codzienną lekturą, marzyłam o posiadaniu drewutni. Ekranizacja Emila też jest urokliwa w odbiorze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
April 07:23, 06 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)


A Ty do mnie się wybierasz po Expo???


No właśnie nie wiem, miało być spotkanie i burza myślowa o ogrodzie ale tak sama... ja nie ekspert. U mnie pomysły tworzą się w wyniku dyskusji i ścierania teorii, ja nie umiem planować, vide mój ogród. Nie będę ci zawracać głowy. Co miałam pomysły i uwagi, już napisałam. Buziak
Podjadę chyba do mamy, która jest po operacji. Stamtąd na Żoliborz 5 minut drogi.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 07:56, 06 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17954
April napisał(a)


No właśnie nie wiem, miało być spotkanie i burza myślowa o ogrodzie ale tak sama... ja nie ekspert. U mnie pomysły tworzą się w wyniku dyskusji i ścierania teorii, ja nie umiem planować, vide mój ogród. Nie będę ci zawracać głowy. Co miałam pomysły i uwagi, już napisałam. Buziak
Podjadę chyba do mamy, która jest po operacji. Stamtąd na Żoliborz 5 minut drogi.


No, konsylium się chyba nie zbierze, ZtŻ ma nade mną przewagę . Więc rzeczywiście mogłabyś być jedyna a burza mózgów we dwie to nie to samo co np. w sześć. Nie mniej jednak, gdybyś miała nadmiar wolnego czasu - serdecznie zapraszam .
Zdrowia dla mamy!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies