Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 09:56, 05 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Ja się dopisuję do listy tych co lubią żurawki, nawet kochają
Nigdy nie zauważyłam u siebie żadnych opuchlaków.

No i ja tego nie rozumiem. Dlaczego Ty nie masz, a ja, choćbym nie wiem co robiła, to mam??!! Taka sama ziemia przecież!
Tylko chemii nie stosuję po pierwszym syfiastym decisie, zraziłam się. Stwierdziłam, że wolę pędraki niż zlany chemią ogród.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 11:10, 05 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Lubię
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 11:11, 05 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A dzięki, dzięki, właśnie siadłam do pierwszej kawki imieninowejzałapałaś się, niestety tylko wirtualnie, na babeczki brownie Lubisz?


Lubię
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gruszka_na_w... 21:13, 05 lut 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Ja też lubię! Zostały jeszcze?
Uściski zostawiam i ciepłe życzenia imieninowe. Za Tatę trzymam kciuki. Mam nadzieję, że kolejne sezony miodobrania wciąż będą mu dane.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 12:02, 09 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No przykro mi Dziewczyny, pozostało tylko wspomnienie Ale dla Was upiekę specjalnie, jeśli tylko pojawicie się na moich włościach Albowiem gorzkiej czekolady mam zawsze spory zapas - uwielbiam ją.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:04, 09 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Za Tatę trzymam kciuki. Mam nadzieję, że kolejne sezony miodobrania wciąż będą mu dane.

Często o tym myślę. I Jego też mocno ta ukochana pasieka trzyma przy życiu. Dziękuję.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:18, 09 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dla Aprilka - fotki z rdestem Blackfield:



Tu z Praying Hands:


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:25, 09 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
O i kiusjańską znalazłam, Jolu dla Ciebie

Kilka poszło do Bozi, bo długo ruszają i myślałam, że takie łyse placki mam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 12:52, 09 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Dzięki
Jak te kiusjańskie późno ruszają to nie, bo rdest też późno. Poza tym myślałam że mają ciemniejsze kwiaty

Fajnie z hostami Praying Hands i trawkami. Może faktyczne carex sabiński. Zobaczę jak carexy przeżyły u mnie zimę. Byłoby nawiązanie. Po jednej stronie ścieżki miałabym rdest Blackfield podsadzony sabińską a po drugiej mam rdest Fat White podsadzony sabińską. To by ładnie nawiązywało. Rdesty białe mam na tle tuj więc są wyeksponowane. A rdest bordowy na tle jasnej elewacji.
A zawilce ewentualnie po prawej stronie ścieżki, tam gdzie białe rdesty...

No i widzisz, natchnęłaś mnie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 13:01, 09 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Dzięki
Jak te kiusjańskie późno ruszają to nie, bo rdest też późno. Poza tym myślałam że mają ciemniejsze kwiaty

Fajnie z hostami Praying Hands i trawkami. Może faktyczne carex sabiński. Zobaczę jak carexy przeżyły u mnie zimę. Byłoby nawiązanie. Po jednej stronie ścieżki miałabym rdest Blackfield podsadzony sabińską a po drugiej mam rdest Fat White podsadzony sabińską. To by ładnie nawiązywało. Rdesty białe mam na tle tuj więc są wyeksponowane. A rdest bordowy na tle jasnej elewacji.
A zawilce ewentualnie po prawej stronie ścieżki, tam gdzie białe rdesty...

No i widzisz, natchnęłaś mnie

No i super. Ja też lubię jak ktoś mi czasem słówko powie, a potem to już leci jak lawina, nie?
A i te Praying super fioletowo kwitną - będzie pasować do bordowych rdestów.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies