Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

April 17:45, 12 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Dziewczyny, powoli wracam do żywych - tak mnie zmogło, że przez moment zastanawiałam się, czy drugi raz covida nie przechodzę M zdiagnozował peseliozę - podobno jeszcze gorsze Ale powolutku do przodu.


To gorsze i nie przechodzi ale się pogłębia, w przeciwieństwie do covida... Wiem z autopsji
U mnie napady są coraz częstsze i coraz dłuższe. Niedługo przejdą w stan permanentny...
____________________
April April podbija las Mazowsze
MiluniaB 17:55, 12 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Super Właśnie chcę je sadzić do cienia Pierwszy raz zamówiłam przez internet. Mam nadzieję, że będą już dorodne, bo sprzedawane w doniczkach 3 litrowych
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mgduska 18:08, 12 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Dziewczyny, powoli wracam do żywych - tak mnie zmogło, że przez moment zastanawiałam się, czy drugi raz covida nie przechodzę M zdiagnozował peseliozę - podobno jeszcze gorsze Ale powolutku do przodu.
April, Tarcia, z moich obserwacji wynika, że najniższa jest Moulin Rouge, potem średnia Roma i najwyższy jest zwyklaczek, ale myślę, że jak zawsze, dużo zależy od warunków.
Pokrzywko - czy Ty masz na imię Magda? No ja mam ten komfort, że przynajmniej ślimorów mam niewiele, coś tam podgryzą ale w granicach przyzwoitości się trzymają. Też lubię pączkujące hosty
Milunia, Aureoli mam całkiem sporo i jest baaardzo fajna, nieduża, ale wg. mnie koniecznie do cienia/półcienia. Moje sadzonki mają chyba dwa lata, kupowałam malutkie.




Ten obrazek poproszę zapakować i rozłożyć w moim północnym lasku

To mówię ja - Magda
____________________
Sałatka pokrzywowa
Brzozowadzie... 11:35, 18 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Dziewczyny, to tak, żeby zamknąć zeszły sezon i rozpocząć nowy wrzucam trzy zimowe foty na rozpoczęcie nowego roku w Tajemniczym

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
MiluniaB 11:39, 18 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Tajemniczy ogród - tajemniczy wpis Te zdjęcia to mam nadzieję, że nie z dnia dzisiejszego
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
sylwia_slomc... 11:48, 18 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Mało śniegu, chyba, że to nowa dostawa. U nas nadal biało, ale już ubywa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 12:06, 18 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MiluniaB napisał(a)
Tajemniczy ogród - tajemniczy wpis Te zdjęcia to mam nadzieję, że nie z dnia dzisiejszego

No właśnie u mnie dzisiaj jeszcze tak, tylko teraz jeszcze słońce doszło
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:07, 18 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mało śniegu, chyba, że to nowa dostawa. U nas nadal biało, ale już ubywa

Teraz już zaczęło ubywać bo słońce mocno świeci, a od jutra u nas też już wiosna
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:14, 18 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No dobrze, przyznam się - te fotki z pierwszego śniegu - wtedy chciało mi się jeszcze go cyknąć Sylwio, Ty czujne oko!! Masz rację - u nas dziś śniegu jeszcze mniej więcej do pół łydki, ale to chyba jego ostatnie chwile, dobra, cyknę zaraz dzisiejsze A myślałam, że uda mi się łatwo opędzić tą zimę...
No to proszę, świeżutkie sprzed minuty przez szybę:


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Helen 19:35, 18 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Sporo śniegu jeszcze macie/mieliście, u nas dzisiaj już bez
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies