Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 11:17, 09 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Agatorek napisał(a)


Ta Alden Biesen jest pnąca?

Raczej tak U mnie na trejażu ma mniej więcej dwa metry wysokości.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:54, 09 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Basieksp napisał(a)
Nowa rabata bardzo ładna świetnie pasują tam te żurawki kolorystycznie bardzo mi się podoba

Dziękuję bardzo, kusi mnie żeby tam jeszcze coś pionowego dosadzić, jakiegoś ciska albo cyknąć jakś trejażyk z piżmówką. Decyzja dojrzewa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:55, 09 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gosiek33 napisał(a)
Naparstnice niesamowite, cisy bardzo ładnie wypełniły rabatę ale Cuma wymiata

No fotogenicza jest bardzo Zawsze wie, jak się ustawić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
lilarose 23:55, 09 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
cieszę sie, jak czytam takie opinie o Aldenie, bo wsadziłam gk tej wiosny przy moim Domu Działkowca - mam 2 krzaczki (były 3, ale pan koparkowy przygotowując miejsce pod trawnik zakopał nam jeden )
Tak sie zastanawiam teraz nad obeliskiem dla nich- Ty mas jakies robione, prawda? Może dasz namiar na wykonawcę? Myślałam, że mój tata drewniane zrobi ale słabawy jest, nie chcę go fatygować
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Brzozowadzie... 15:47, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
lilarose napisał(a)
cieszę sie, jak czytam takie opinie o Aldenie, bo wsadziłam gk tej wiosny przy moim Domu Działkowca - mam 2 krzaczki (były 3, ale pan koparkowy przygotowując miejsce pod trawnik zakopał nam jeden )
Tak sie zastanawiam teraz nad obeliskiem dla nich- Ty mas jakies robione, prawda? Może dasz namiar na wykonawcę? Myślałam, że mój tata drewniane zrobi ale słabawy jest, nie chcę go fatygować

Nie wiem, czy to jest eleganckie z mojej strony, odpowiadać po dwóch miesiącach ale chyba lepiej późno niż wcale
Prawie po sezonie nadal podtrzymuję moje zdanie o Alden - jest czarująca! Obeliski zrobił mi kolega, niestety, musisz poszukać innego źródła.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 16:09, 16 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9909
Cześć Agatko, dobrze że się pojawiasz. Zdrowie podreperowane? Ja właśnie mam covid. Już bez gorączki ale i bez siły.
To teraz będzie szansa na zdjęcia?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 16:28, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Cześć Agatko, dobrze że się pojawiasz. Zdrowie podreperowane? Ja właśnie mam covid. Już bez gorączki ale i bez siły.
To teraz będzie szansa na zdjęcia?

Ooo, współczuję bardzo! Ja przechodziłam pod koniec sierpnia i ciągle coś jeszcze mi się odzywa. Beznadziejny ten wirus. Dbaj o siebie, chuchaj i dmuchaj, żebyś powikłań nie miała.
Zmotywowałam się właśnie i wyszłam ale głowę wiatr urywa. Coś tam w biegu zrobiłam, bo wakacyjnych nie mam żadnych. Będą wrześniowe
To zacznę od północnej rabatki, którą poszerzałam wiosną:
Ten buczek zawsze kojarzy mi się z Tobą i moją objazdówką po Waszych ogrodach w czerwcu. Dokładnie takiego wtedy szuakałam w to miejsce i dzięki Tobie udało się go przewieźć:

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 16:36, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Teraz z dedykacją dla Mrokasi Lakwijk Star, to ta sama rodzina co Fay Anna. Mam oba, oba piękne, ale ten ma taki nasycony fiolet, który bardzo lubię, zdjęcia słabe, jak za mgła ale coś tam widać:


A tu moje zawilce ze świecznicami:
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 16:41, 16 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gromowaładny zarasta:


Zachwycam się grą światła w sporobolusach i miłkach na górce:

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Alija 20:18, 16 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Zachwycam się grą światła w sporobolusach i miłkach na górce:



Prawdziwy "tajemniczy ogród", na zdjęciach wygląda bajkowo.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies