Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 22:43, 16 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Piękny zmierzch lata. Miłkę w doniczce ostatnio trzymałam w dłoni. Z wielkim żalem odłożyłam. Warzywnika nie oddam nawet za tak cudowne widoki z miłką jak u Ciebie.

Świecznica z zawilcami wygląda zjawiskowo.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
April 08:40, 17 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Lakwijk Star i Fay Anna też mam i bardzo lubię. Ciekawe kolorki, fajne przebarwienia liści.
Agatko, bardzo ładne zdjęcia, przyjemna końcówka lata. Miłki ciekawie wyglądają pod słońce.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 08:57, 17 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Nie tylko gromowładny zarasta . Wszystko Ci zarasta i to jak pięknie! Dawaj więcej fot!!!

Ten Lekwijk faktycznie ładny. Ale nie mam już miejsca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 09:23, 17 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Siedzą z poranną kawą i się zachwycam
Piękne foty bardzo ładnie skomponowanego ogrodu
____________________
Helen - Hortensjowo
Brzozowadzie... 11:18, 17 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Alija napisał(a)


Prawdziwy "tajemniczy ogród", na zdjęciach wygląda bajkowo.

Dzięki, cieszę się, że choć trochę jest tajemniczy
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gosiek33 11:19, 17 wrz 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Fantastyczne widoki, szczególnie sporobolusy i miłki mnie zachwycają
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Brzozowadzie... 11:25, 17 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękny zmierzch lata. Miłkę w doniczce ostatnio trzymałam w dłoni. Z wielkim żalem odłożyłam. Warzywnika nie oddam nawet za tak cudowne widoki z miłką jak u Ciebie.

Świecznica z zawilcami wygląda zjawiskowo.

Hehe, też już tak mam - tyle jeszcze roślin bym spróbowała, ale już nie ma gdzie. Może i dobrze, w innych aspektach życia cenię sobie umiar, czas nauczyć się tej sztuki w ogrodzie. Lepiej późno niż wcale
Warzywnik jest ważny, choć jak zawsze jesienią mam refleksje, że jesli chodzi o uprawę warzyw, to jeszcze długa droga przede mną, by była ona dla mnie satysfakcjonująca Pory i czosnki całkowicie zjadły mi w tym roku jakieś robaczki. Marchew też ledwie się obroniła. Ogórki dużo słabsze niż w zeszłym roku, nie mówiąc o zarazie na pomidorach.
Do tegorocznych sukcesów mogę zaliczyć jedynie uprawę selerów, szczypiorku i buraczków. I pomidorków koktajlowych, które u mnie same się sieją i pięknie rodzą. takie warzywa lubię
Miłka, z tego co pamiętam, to woli piaszczyste gleby, u mnie się rośnie beż żadnych zabiegów, cenię ją bardzo, zwłaszcza w jesienne poranki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:26, 17 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Lakwijk Star i Fay Anna też mam i bardzo lubię. Ciekawe kolorki, fajne przebarwienia liści.
Agatko, bardzo ładne zdjęcia, przyjemna końcówka lata. Miłki ciekawie wyglądają pod słońce.
\
Tak, tak, zapomniałam, one na dodatek ładnie się przebarwiają na czerwono.
Dzięki, Jolu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:31, 17 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Nie tylko gromowładny zarasta . Wszystko Ci zarasta i to jak pięknie! Dawaj więcej fot!!!

Ten Lekwijk faktycznie ładny. Ale nie mam już miejsca .

No wszystko zarasta, zdecydowanie W tym roku na dodatek przez całe wakacje całkowicie bez mojej opieki, nawet niczego nie pieliłam, nie mogłam się schylać, zatoki mi nie dały. Cieszę, się, że ogród tyle czasu poradził sobie sam.
Foty spróbuję jeszcze jakieś wrzucić, ale mam teraz kiepski aparat, dobry obiektyw uszkodzony, a przy mojej ignorancji tylko ten obiektyw mnie ratował I wkurzam się, że nie potrafię zrobić zdjęcia, które by choć oddawało stan rzeczywisty, a wszystko takie szaro bure wychodzi i odechciewa mi się cykać
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:32, 17 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Helen napisał(a)
Siedzą z poranną kawą i się zachwycam
Piękne foty bardzo ładnie skomponowanego ogrodu

A to się cieszę, że z poranną kawką do mnie zawitałaś Lubię sobotnie kawki i staram się je celebrować bez pośpiechu
Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies