Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 12:07, 28 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ośmioro dzieci plus deszcz za oknem! Nieźle. Po takim czymś przysługuje Ci ten wypoczynek bez żadnej dyskusji. Moja zielona hakone po silnym rozluźnieniu gleby zaczęła tak ładnie przyrastać, że przystąpiłam do akcji podkradania jej obrzeży i umieszczania ich w nowych miejscach. Zaczynam dostrzegać jej zalety.

Wiesz Haniu, moje dzieciaki mają dość jasno określone zasady współżycia i dzięki temu naprawdę dobrze nam się razem egzystuje Oczywiście ilość robi znaczenie, ale Oni lubią się ze sobą bawić, a z racji ograniczonego dostępu do kompa i braku TV, potrafią wymyślać dla siebie zajęcie i lubią czytać oraz grać w planszówki. To nas wszystkich ratuje w razie niesprzyjającej aury. Na szczęście istnieją i mają się dobrze biblioteki publiczne, bo splajtowałabym w księgarniachNieletni Goście sprawnie dostosowują się do ustalonych zasad
Wczoraj wykończyłam małą rabatę przy drewutni. Posadzone były tam dwie hortensje Diamant Rouge - dałam im w stopy trzy hakone Aureola (tyle było dodanych do zielonych), dwie hosty Dust Devil i runiankę. Ciekawa jestem efektu za dwa - trzy lata. Z zielonymi nadal biegam po ogrodzie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasiolaaa 18:41, 30 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ale fajniuchny masz domek i oczywiscie roslinnosc
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Brzozowadzie... 20:48, 30 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dzięki Kasia, miło Cię widzieć u mnie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 00:13, 01 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Wiesz Haniu, moje dzieciaki mają dość jasno określone zasady współżycia i dzięki temu naprawdę dobrze nam się razem egzystuje Oczywiście ilość robi znaczenie, ale Oni lubią się ze sobą bawić, a z racji ograniczonego dostępu do kompa i braku TV, potrafią wymyślać dla siebie zajęcie i lubią czytać oraz grać w planszówki. To nas wszystkich ratuje w razie niesprzyjającej aury. Na szczęście istnieją i mają się dobrze biblioteki publiczne, bo splajtowałabym w księgarniachNieletni Goście sprawnie dostosowują się do ustalonych zasad


Ech.. chciałabym, żeby mi się tak docelowo udało ujarzmić dzieci... Narazie taki jeden trzylatek testuje nas ile wlezie.. lubi gdy mu się czyta, to może w przyszłości też będzie sam chętnie sięgał po książki Biblioteki święta instytucja!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 07:40, 01 lip 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Moj 3i pol latek lubi bajki na komorce ale nie za dlugo i dzieki bogu zamiast tego lubi jazde na rowerze jest narazie jedynakiem i tez wlazi mi na głowe okropnie i niewiem jak go ujarzmic i niema tu mu zabardzo dzieci bo o 3 lata starsze to tamte maja swoje towarzystwo i sama sie z nim bawie licze na to ze wyrosnie z tego i bedzie grzeczniejszy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 09:27, 01 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne masz zakątki w ogrodzie. Klimat tajemniczości i ta ławeczka, ☺. Szukam podobnej do siebie do brzozowego zagajnika, który chcę stworzyć przy wjazdowej.
Niezmiennie podziwiam Twoje zdyscyplinowanie przy trójce dzieciaczków
Buziaki☺
____________________
Kasia_CS 09:47, 01 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Piękne masz zakątki w ogrodzie. Klimat tajemniczości i ta ławeczka, ☺. Szukam podobnej do siebie do brzozowego zagajnika, który chcę stworzyć przy wjazdowej.
Niezmiennie podziwiam Twoje zdyscyplinowanie przy trójce dzieciaczków
Buziaki☺

Ha! nie doliczyłaś jest czwórka!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 17:32, 01 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)

Ha! nie doliczyłaś jest czwórka!

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:22, 01 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


Ech.. chciałabym, żeby mi się tak docelowo udało ujarzmić dzieci... Narazie taki jeden trzylatek testuje nas ile wlezie.. lubi gdy mu się czyta, to może w przyszłości też będzie sam chętnie sięgał po książki Biblioteki święta instytucja!

Trzylatki mają to do siebie, że testują, grunt trzymać się zasad Ściskam kciuki,żeby się udało, łatwiej się zyje i przyjemniej Patrzę i podziwiam, jak ładnie dzielisz czas między małe dzieciaki i ogród. Narobiłaś mi smaka na nowe róże - muszę się pilnować, bo chicałoby się się więcej, a miejsc słonecznych brakuje
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:27, 01 lip 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
Moj 3i pol latek lubi bajki na komorce ale nie za dlugo i dzieki bogu zamiast tego lubi jazde na rowerze jest narazie jedynakiem i tez wlazi mi na głowe okropnie i niewiem jak go ujarzmic i niema tu mu zabardzo dzieci bo o 3 lata starsze to tamte maja swoje towarzystwo i sama sie z nim bawie licze na to ze wyrosnie z tego i bedzie grzeczniejszy

Moje dzieciaki też oglądają bajki - w określonym zakresie, ale rowery uwielbiają i inne sprzęty.Też mam trzy i pół latka Grał dziś dwugodzinny mecz z chłopakami z okolicy, z których najstaszy był starszy od niego chyba z 9 lat Tylko on obyty ze starszymi, bo najmłodszy z czwórki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies