Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Kasia_CS 19:37, 16 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ale że POD ławeczką??? Wiesz, że o tym miejscu bym nie pomyślała Temat do oswojenia, ale to może być całkiem dobra myśl Nie ma to jak czyjeś świeże spojrzenie z boku


Zerknij u Asi-ona ma żurawki pod ławeczka, chyba też za radą Toszki fajnie to wygląda


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 21:25, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)


Zerknij u Asi-ona ma żurawki pod ławeczka, chyba też za radą Toszki fajnie to wygląda



A dzięki, już zerkam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 22:34, 16 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Skoro taras zajęty, to przycupnę koło ganku. Uroczo tam jest.

Edit- w tym sezonie pod ławeczką możesz posadzić jednoroczne małe begonie. Te kwitnące na biało. Będą ozdobą aż do mrozów.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 22:42, 16 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ale masz fajny klimacik w ogrodzie : śliczna ławeczka ,krzesełka też
Bardzo ładnie Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Brzozowadzie... 18:44, 17 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Skoro taras zajęty, to przycupnę koło ganku. Uroczo tam jest.

Edit- w tym sezonie pod ławeczką możesz posadzić jednoroczne małe begonie. Te kwitnące na biało. Będą ozdobą aż do mrozów.


Tak chodzę koło ławeczki i oswajam temat Coś mi nie bardzo pasuje tam sadzenie czegokolwiek. Ale Twój pomysł może być dobrym sprawdzianem na jeden sezon Poszukam tych begonii. Dzięki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:48, 17 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Magleska napisał(a)
Ale masz fajny klimacik w ogrodzie : śliczna ławeczka ,krzesełka też
Bardzo ładnie Ciebie
Dzięki Magda, uściski przesyłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zana 22:45, 19 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agatko, wiem że czekasz na te moje donice. Z myślą o Tobie zatargałam jedną na miejsce docelowe, fotki wstawiłam.

Kadry z Twojego ogrodu normalnie mnie rozczulają, no cudne ujęcia, ach...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
DorKa 08:29, 20 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Bajkowy ten Twój ogród jest, piękny a nasadzenia pod ławeczką fajny pomysł. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie begonii już prawie nie ma .
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Brzozowadzie... 10:33, 20 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zana napisał(a)
Agatko, wiem że czekasz na te moje donice. Z myślą o Tobie zatargałam jedną na miejsce docelowe, fotki wstawiłam.

Kadry z Twojego ogrodu normalnie mnie rozczulają, no cudne ujęcia, ach...

Anulko kochana, no dzięki! Ale mi się miło zrobiło, że pamiętasz. Już biegnę do Ciebie oglądać
A wiesz, ten mój ogród niedoskonały i niedorobiony jeszcze, a dużo mi daje radości... Właśnie muszę wrzucić jeszcze jedną mini rabatkę, którą może zdążę jeszcze przed wakacyjnymi podróżami zrobić. Tylko konsultacje będą konieczne
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:34, 20 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)
Bajkowy ten Twój ogród jest, piękny a nasadzenia pod ławeczką fajny pomysł. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie begonii już prawie nie ma .

A wiesz, że ja nie przepadam za begonią? Nigdy nie miałam nawet jednej. Może czas się z nią przeprosić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies