Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

sylwia_slomc... 01:32, 16 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dobrze, lecimy z tym pięknym piątkiem. Róże doszły. Jutro sadzimy Chodzę i przymierzam. Chłopaki w bazie nad rzeczką, najstarszy na turnieju piłkarskim, można zdjęcia cyknąć i kawkę popołudniową wypić gorącą
To cyknęłam
Lilie św. Antoniego grzecznie wzięły i zakwitły w dniu imienin Antka

Potworek doniczkowy


I moja ulubiona ławeczka, zaraz siadam na niej na kawę, czekoladowe babeczki upiekłam, co tam linia na wakacje

U nas mówimy św. Józefa
fajna ławeczka i stoliczek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia_CS 12:51, 16 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatko, udało mi się wysmarować coś o tych moich różyczkach, więc zerknij sobie w wolnej chwili

A to cudowny kącik:
Brzozowadziewczyna napisał(a)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Roocika 14:57, 16 cze 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Klimat Twojego ogrodu czuję przez monitor. Pięknie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Brzozowadzie... 15:48, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Toszka napisał(a)
Pod ławeczką aż się prosi zasadzić jakieś rarytasy -miniaturowe hosty, albo żurawki (citronell), albo kopytnik...albo białe begonie

Ale że POD ławeczką??? Wiesz, że o tym miejscu bym nie pomyślała Temat do oswojenia, ale to może być całkiem dobra myśl Nie ma to jak czyjeś świeże spojrzenie z boku
P.S. Czy Wasi mężczyźni też fani piłki nożnej??? U mnie na tarasie M. zamontował na miesiąc ekran i rzutnik...Rozumiecie ten klimat???... Aktualnie leci jeden z czterech dzisiejszych meczy. No ale teraz gra Messi, więc wogóle nie ma dyskusji... Cała moja męska płeć siedzi na tarasie. Mam sobotę dla siebie. Żyć nie umierać
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:49, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)

U nas mówimy św. Józefa
fajna ławeczka i stoliczek

Dzięki A ja dostałam od cioci pod ze św. Antonim w pakiecie. Nawet, gdyby to była pomyłka już nie odkręcę - Antkowi się podobają
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:50, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Agatko, udało mi się wysmarować coś o tych moich różyczkach, więc zerknij sobie w wolnej chwili


Lecę. Właśnie wsadziłam swoje nowe
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:51, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Roocika napisał(a)
Klimat Twojego ogrodu czuję przez monitor. Pięknie.

A to mi miło Usilnie pracuję nad tym klimatem. I sporo błędów po drodze popełniam, ale co tam. Pozdrawiam ciepło!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UlaB 16:42, 16 cze 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ale że POD ławeczką??? Wiesz, że o tym miejscu bym nie pomyślała Temat do oswojenia, ale to może być całkiem dobra myśl Nie ma to jak czyjeś świeże spojrzenie z boku
P.S. Czy Wasi mężczyźni też fani piłki nożnej??? U mnie na tarasie M. zamontował na miesiąc ekran i rzutnik...Rozumiecie ten klimat???... Aktualnie leci jeden z czterech dzisiejszych meczy. No ale teraz gra Messi, więc wogóle nie ma dyskusji... Cała moja męska płeć siedzi na tarasie. Mam sobotę dla siebie. Żyć nie umierać


pod ławeczke, jak najbardzie - male funkie, kopytnik, hakonki - to nadaje sie idealnie

mecz na tarasie - kilka lat temu slynny mecz kwalifikacyjny do mistrzostw Europy Pl- Niemcy ogladalismy na zewnatrz z sąsiadami. A byl pazdziernik Rozpinalismy wielkie przescieradlo na drewutni jako ekran nawet przez płot z ulicy ludzie sie zatrzymywali zeby popatrzec ale nie mieli chyba odwagi dołączyć do sąsiedzkiej strefy kibica
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Brzozowadzie... 16:44, 16 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UlaB napisał(a)


pod ławeczke, jak najbardzie - male funkie, kopytnik, hakonki - to nadaje sie idealnie

mecz na tarasie - kilka lat temu slynny mecz kwalifikacyjny do mistrzostw Europy Pl- Niemcy ogladalismy na zewnatrz z sąsiadami. A byl pazdziernik Rozpinalismy wielkie przescieradlo na drewutni jako ekran nawet przez płot z ulicy ludzie sie zatrzymywali zeby popatrzec ale nie mieli chyba odwagi dołączyć do sąsiedzkiej strefy kibica


Haha! Mój M. na te piłkarskie wydarzenia uwarzył trzy warki piwa w różnych stylach, do wyboru. Bo planuje sporo gości rodzaju męskiego
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UlaB 17:18, 16 cze 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
u nas oglądanie jest koedukacyjne gdy gra Pl
pozostałe mecze spontanicznie - albo segregacja płciowa albo razem - zaleznie od nastroju piękniejszych połówek bo dzieci i młodzież żyją wtedy swoim życiem - piłka nożna ich nie kręci
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies