Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 12:17, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jakbyście się wybierali proszę pamiętać o mnie Ja mam pomysł na wycieczkę bardzo bliską, a jak będziecie u mnie kolejnym razem to pamiętaj, że mam Ci tej tojeści purpurowej ukopać i mogę Was zabrać jeszcze do ogrodu ze stawem jeśli Mariolka będzie tylko

Dziś muszę swoje buksy przepatrzyć....

Pamiętam, ale to ma być wyjazd na kilka dni w góry i samochodem osobowym, więc bezzakupowy Czy ta wycieczka to tam gdzie Kasia była ostatnio niedaleko Brzoskwini? Ogródek ze stawem chętnie zobaczę, ale na razie to trzeba przetrwać te upały w cieniu, najlepiej w piwnicy O tojeści pamiętam
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 12:20, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Monia81 napisał(a)


Anitka to jak na zachód będziecie jechać, to śląsk masz po drodze to zapraszam buziaki

We wrześniu eM będzie jechał do Bielska- Białej na targi i powiedział, że mnie może gdzieś po drodze zostawić Na razie te temperatury do jakichkolwiek wyjazdów mnie odstraszają Ale jak zrobi się chłodniej to chętnie skorzystam z zaproszenia
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
abiko 12:26, 03 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Anitka napisał(a)

We wrześniu eM będzie jechał do Bielska- Białej na targi i powiedział, że mnie może gdzieś po drodze zostawić Na razie te temperatury do jakichkolwiek wyjazdów mnie odstraszają Ale jak zrobi się chłodniej to chętnie skorzystam z zaproszenia


hahaha i tak Anitka po raz kolejny księgowość zaliczy
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 13:16, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Anitka napisał(a)

Pamiętam, ale to ma być wyjazd na kilka dni w góry i samochodem osobowym, więc bezzakupowy Czy ta wycieczka to tam gdzie Kasia była ostatnio niedaleko Brzoskwini? Ogródek ze stawem chętnie zobaczę, ale na razie to trzeba przetrwać te upały w cieniu, najlepiej w piwnicy O tojeści pamiętam

Bingo, już jednych chętnych na wycieczkę mam z ogrodu ze stawem właśnie i szukam czy by się jeszcze ktoś chętny z naszej ekipy nie zgłosił
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia_CS 15:18, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Też miałam o kruszczycy Ci napisać, bo czytałam kiedyś o niej, ale już widzę, że dostałaś o niej cynk. Szkoda, że już po kompoście
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anitka 17:15, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
abiko napisał(a)


hahaha i tak Anitka po raz kolejny księgowość zaliczy

Aguś do księgowego to trzeba jeździć przynajmniej raz w miesiącu, a w sierpniu jeszcze nie byłam
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 17:17, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)

Bingo, już jednych chętnych na wycieczkę mam z ogrodu ze stawem właśnie i szukam czy by się jeszcze ktoś chętny z naszej ekipy nie zgłosił


Tylko niech się ochłodzi, bo do tego stawu to ja wejdę choćby do kolan
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 17:29, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Kasia_CS napisał(a)
Też miałam o kruszczycy Ci napisać, bo czytałam kiedyś o niej, ale już widzę, że dostałaś o niej cynk. Szkoda, że już po kompoście


Kasiu, mój eM w gorącej wodzie kąpany. Pokazałam mu rano przed pracą a po pracy wieczorem stwierdził, że wywozi cały kompost, bo już nam wystarczy kolejnych inwazji. Opuchlaki, ćma, turkuć podjadek. Borówki amerykańskie, które kupiłam i mieliśmy zawieść do teścia na działkę trzymamy u nas w łazience na piętrze przez dwa dni do soboty, bo te na zewnątrz kupione wcześniej opanowały opuchlaki, a nie chcemy ich zawieść z opuchlakami.
Sylwia już dostała o de mnie różyczkę z wstawką Chyba już mamy obsesje, ale człowiek nie zna tych wszystkich bożych stworzonek, które pożyteczne, które szkodliwe.
Właśnie zadzwoniłam do eM i mu powiedziałam, że chyba największą głupotę zrobiliśmy z tym kompostem. O reakcji nie napiszą

Z dwojga złego nie zostały zabite tylko miejscówkę ich stołówka zmieniła.
Nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem, dużo warzyw i owoców teraz jest, więc dużo odpadków, a dżdżownice powybierałam. W takim tempie szybko nowy kompost wyprodukują. Człowiek całe życie uczy się na błędach.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Iwonka 18:08, 03 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Anitka napisał(a)


Rewelacyjne zakupy bylinowe Fajnie ożywiły twój zielony zakątek.
Bardzo mi się podoba ten sadziec a odętkę odkryłam miesiąc temu u mojego pana bylinowego na targu. Mam trzy białe i trzy takie fioletowe jak twoja. Są bardzo mocne, długo kwitną a panie na targu sprzedają je jako kwiat cięty więc super, że takie żywotne. Ta szkółka ma świetną ofertę, przejrzałam cały katalog. Jedynie ceny paproci nieco powalają, ale twoja sadzonka jest bardzo duża więc do przeżycia, najwyżej przez następny tydzień tylko chleb i woda Podjadę tam wkrótce, kusi mnie jeżówka virgin, zawilce i te paprocie.


Anitka napisał(a)



Piękny kolor tego bodziszka, chyba się z nimi bardziej polubię jako właśnie rośliny zadarniające. Te sadzoneczki które mi dałaś, przyjęły się w pełnym słońcu i na mojej betonowej teraz ziemi dają radę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
malgorzata_s... 18:51, 03 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Super zakupy Kolorek idealny do Ciebie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies