Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

anpi 22:56, 20 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Anitko ,bardzo wytworne te Twoje dekoracje świąteczne!!! Ciekawe stożki w donicach przy drzwiach wejściowych.Z czego są? I wianek śliczny, i wogóle ach! i och!... A takiego lenia jak Twój to chyba każdy chciałby mieć
Radosnych i spokojnych Świąt dla całej rodzinki!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 09:08, 23 gru 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Anitko masz wyjątkowy zmysł i talent. Jak Twoje lenistwo tak wygląda to ciekawe jak będzie w okresie pracowitym
Bardzo przytulnie u Ciebie, czerwień jest wyjątkowo świąteczna. A przy okazji pooglądałam sobie zimozielone otoczenie, ciągle przemyślenia chodzą mi po głowie...szczególnie jak siedzę w domu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 00:56, 25 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Anitko, dziękuję za instrukcję robienia wianka z jagodzin. W przyszłym roku zaopatrzę się w nie i zrobię taki. Te wianki są piękne.
O wianku na drzwiach już pewnie pisałam. Ale jeszcze powtórzę, jest cudny. Sam pomysł zrobienia jego z wykorzystaniem drewnianych świątecznych dekorów to już strzał w 10. Chciałabym kiedyś zrobić podobny, jeśli oczywiście pozwolisz.
Pozdrawiam świątecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
inka74 07:43, 25 gru 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Z przyjemnością patrzę na twój ogród zimowy. Jednak dobry szkielet zimozielony to jest to. Można psioczyć na iglaki ale teraz są niezastąpione. Do tego pióropusze z traw i jest zielono i zwiewnie.
Wianki mnie urzekły. Za rok pomyślę o takich. Proste a piękne. I zakochałam się w twojej szafce tarasowej. Ma obłędne drzwi. Ostatnio takie klimaty loftowe za mną chodzą. Sami robiliście?

Przy okazji życzę spokojnych i radosnych świąt. Pozdrawiam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
basia3012 14:07, 27 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Anitko, ta szafka na tarasie też mnie baaardzo się podoba. Gdzie takie cuda się kupuje? Piękna jest. Te drzwi, ach.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 18:45, 17 sty 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Anitka napisał(a)


Super to podsumowałaś

Myślałam, że już wszystko wystawiałam na tarasie. A tu dzisiaj rano taka niespodzianka Nie pamiętam, żebym takiego kota w piwnicy w pudełku trzymała Przy okazji szalik zobaczyłam gdzie zostawiałam dzień wcześniej


Anitko, u mnie takie "niespodzianki" to widzę na tarasie codziennie. I to co dzień innego koloru. Ale też miłe są.
Ja też przyznaję, że na zdjęciach widzę o wiele więcej niż tak na żywo. Dlatego gdy czasem zrobię zdjęcia jakimś roślinom żle posadzonym to wołam do siebie: czy ja oczu nie miałam? Na zdjęciu widzę to lepiej a na żywo mniej. No i mus przesadzić.Taka dola ogrodniczki amatorki.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 18:38, 18 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Anitko, przepiękny ogród i te dekorację, bajka
Ja już pożegnałam zimę, choinkę, ogłosiłam wiosnę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anitka 23:43, 19 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Gardenarium napisał(a)
Dekoracje znakomicie wpisują się w kobaltowe drzwi. Świetny kolor.


Danusiu ten kolor inaczej na zdjęciach wychodzi niż w realu. Ilekroć widzę swoje drzwi to się ciesze,że 12 lat temu uparłam się na kolorowe pomimo zdziwienia wykonawców i mówienia, że tak się nie robi W tym kolorze mam też bramę wjazdową - tu wykonawca nie protestował, bo nawet powiedział, że różową robił
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:45, 19 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
deszczowymaj napisał(a)


Anitko jak przeczytałam ten wpis..to aż mi szczęka opadła serio
chyba z deko przesadziłaś ..ale mimo wszystko dziękuję za komplementa

Pozdrawiam


Trzeba prawić ludziom komplementy i nauczyć się je przyjmować Szczypta humoru też się przydaje
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 23:51, 19 sty 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
anpi napisał(a)
Anitko ,bardzo wytworne te Twoje dekoracje świąteczne!!! Ciekawe stożki w donicach przy drzwiach wejściowych.Z czego są? I wianek śliczny, i wogóle ach! i och!... A takiego lenia jak Twój to chyba każdy chciałby mieć
Radosnych i spokojnych Świąt dla całej rodzinki!


W tym roku mam zeszłoroczne plecione z gałązek wierzby i nowe z jagodziny.
Za życzenia dziękuje.
Ja lenie się pozytywnie. Nadrobiłam kino, teatr, spotkania sąsiedzkie i przyjacielskie, sofę mocno wysiedziałam. Zrobiłam porządki ze zdjęciami, dokończyłam wizytówkę. Rozkoszuję się "lenistwem" i wyciągam z niego pozytywy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies