Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

antracyt 16:47, 18 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Gratuluję i zazdroszczę zakończenia sezonu
Ja się niestety nie wyrobiłam, noga mi się "popsuła" i od poniedziałku nie dałam rady wyjść do ogrodu...doniczki cały czas czekają.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 17:10, 18 lis 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
O masz... Moja też coś szwankuje w kostce, ale ja jak ta głupia udaję, że nie boli...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Rojodziejowa 18:08, 18 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8277
Lucy, to gratuluję!

Czyżby nam organizmy dawały znać, że ta pogoda to nie ściema i czas na późnojesienny tryb funkcjonowania? Ja od poniedziałku chodzę nieprzytomna - jakby mnie ktoś obuchem walnął w głowę i też parę rzeczy jeszcze czeka... trzeba będzie śnieg odgarniać
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 19:42, 18 lis 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
KasiaBawaria napisał(a)
Super pomysl z tym dolowaniem...


Ja nie chcę się dołować jesienno-zimowo
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
antracyt 19:53, 18 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
tulucy napisał(a)
O masz... Moja też coś szwankuje w kostce, ale ja jak ta głupia udaję, że nie boli...

Ja już nie dałam rady udawać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 20:02, 18 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
tulucy napisał(a)



Haniu, szklarnia jest w ogóle genialna. Jeszcze ciągle jemy pomidory. A dużo zielonych dojrzewa w pudełkach. Wczoraj zbierałam ostatnie.




Wczoraj zjedliśmy ostatnią swoją fasolkę szparagową, a dzisiaj rzodkiewkę. Smutno mi się jakoś zrobiło z tego powodu.
Gratuluję zakończenia sezonu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:34, 18 lis 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja to dziś półprzytomna chodziłam tak w ogóle, bo wczoraj siedziałam z moją pierwszoklasistką nad matematyką. Do pierwszej w nocy... Oczywiście potem nie mogłam usnąć. Wzory skróconego mnożenia mnie prześladowały.
Tak to jest, matka humanistka... A tata inżynier sobie spał.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 23:55, 18 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Lucy, mega gratulacje Teraz tylko robić "nic"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 20:40, 21 lis 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Magara napisał(a)
Lucy, mega gratulacje Teraz tylko robić "nic"


W ramach robienia "nic" zamówiłam kolejne tulipany, bo w końcu to grzech nie wykorzystać miejsca, jak jest. Paczka ma być we czwartek, akurat jak w prognozie największe śniegi zapowiadają. Może to mi pomoże ukryć ślady mojej choroby przed domownikami.

Poza tym w ramach kokonienia zamówiłam coś kompletnie nie rozważanego. 2 klony polne Ruby Lace. Zobaczymy, co to będzie. I w końcu chyba udało mi się upolować ambrowca SS. Przy okazji domówiłam dwie wiśnie owocowe i dwie jabłonki starych odmian (ananas berżenicki i kosztela). Trzecią dla mamy - Grafsztynek.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Judith 21:14, 21 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
tulucy napisał(a)
Ja to dziś półprzytomna chodziłam tak w ogóle, bo wczoraj siedziałam z moją pierwszoklasistką nad matematyką. Do pierwszej w nocy... Oczywiście potem nie mogłam usnąć. Wzory skróconego mnożenia mnie prześladowały.
Tak to jest, matka humanistka... A tata inżynier sobie spał.

Hihi, wzory skróconego mnożenia i ja przerabiałam z pierwszoklasistą, ale to już z miesiąc temu . To akurat proste jest, teraz lecą logarytmy - tu już nieco trudniej .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies