Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 22:51, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dorota123 napisał(a)
On jest taki piękny ja raczej przesadziłabym rośliny rosnące w pobliżu. Nie okaleczałabym tej piękności.
Cały Twój ogród jest śliczny, ale dla mnie jego sercem jest ten śliczny mały biały domek. Zawsze jak go widzę to uśmiecham się do tego widoczku, ładniejszego na pewno bym sobie nie wymarzyła, a ja niepoprawna marzycielka jestem.


Dziękuję, Dorotko, miło mi Zawsze chciałam mieć ogród z domkiem (nie odwrotnie!) i myślę, że tak to się właśnie spełniło - ani ogród bez domku, ani domek bez ogrodu nie zrobiłyby wrażenia - razem stanowią całość
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 22:57, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Za nami weekend z piękną, letnią pogodą. Do tego dzień dziecka, więc leniuchowałam No, nie całkiem, ale pozwoliłam sobie na powolne tempo, pogaduchy z sąsiadką, ciacho, kawkę ... itp. Wreszcie zawiesiłam huśtawkę i hamak, bo jeszcze w tym sezonie nie miałam okazji. I oczywiście wypróbowałam, czy po zimie nadal są wygodne Do tego pstryknęłam ok. seteczki zdjęć, ale spokojnie, wszystkich nie pokażę Dziś tylko parę, bo późno!

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:03, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Clematis Sen-no-kaze



Myślałam, że będzie kwitnienie, ale jeszcze nie, za tydzień



No i był prezent z okazji święta - ostróżka, prawie półtorametrowa! Po zakupie i w miejscu docelowym.


____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
sylwia_slomc... 23:06, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Piekna ta nowa zembla, mój malutki do tego w tym sezonie przesadzony i też zalany przez powódź, ale na razi radzi sobie jakoś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Doranma 23:08, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
No dobra, to miejmy to z głowy ... Novą Zemblę obfotografowałam z każdej strony, bo jest w pełni kwitnienia, więc przygotujcie się na maraton
Ale najpierw jeszcze moja ukochana azalia



____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
marba 23:09, 02 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Ostróżka gigant, piękny ma kolor, jak pogodne niebo.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Doranma 23:11, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372


Ławeczka zmieniła miejsce, bym mogła lepiej go podziwiać I uciec od sąsiedzkich hałasów

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:13, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:17, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kurcze, mi to nikt takiej sesji zdjęciowej nie zrobił, jak ja jemu Ale niech ma, zasłużył



A jak jestem na ganku, to mogę podziwiać jeszcze jeden egzemplarz, trochę mniejszy, ale w tym roku również obsypany kwiatami - u sąsiadów dwie działki dalej.



No i teraz wiadomo dlaczego łubiny muszą rosnąć właśnie w tym miejscu
Kolorowych snów!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:20, 02 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piekna ta nowa zembla, mój malutki do tego w tym sezonie przesadzony i też zalany przez powódź, ale na razi radzi sobie jakoś


Nie martw się, da sobie radę. Mój rośnie w najniższym miejscu ogrodu, gdzie jest zalewany regularnie, zwłaszcza po roztopach. Przynajmniej mam z głowy podlewanie, zwłaszcza to zimowe
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies