Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

eVka 20:23, 21 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne rodki, bardzo ładna kompozycja kolorystyczna. Glina masakryczna, rzeczywiście plastelina, Julką by z niej ludziki robiła. Musisz rodki koniecznie na górce torfowej posadzić. Nie wyobrażam sobie w tej wodzie ich korzeni
____________________
Iwonka 20:25, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Kolejna bidulką powaloną przez deszcze jest kalina. Tak obficie chyba nigdy jeszcze nie kwitła a jej gałęzie dosłownie uginają się pod ciężarem białych kulek. W Wojsławich wypatrzyłam przepiękne kaliny japońskie: odmianę płodną i watanabe. Kolejne chciejstwa
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:32, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
effka napisał(a)
Piękne rodki, bardzo ładna kompozycja kolorystyczna. Glina masakryczna, rzeczywiście plastelina, Julką by z niej ludziki robiła. Musisz rodki koniecznie na górce torfowej posadzić. Nie wyobrażam sobie w tej wodzie ich korzeni


Niestety taką mam ziemię na całej działce, cud że tu w ogóle coś rośnie. Chociaż podobno dla niektórych roślin i drzew, gdy już mocno się zakorzenią, glina jest lepsza niż piasek ponieważ trzyma wodę. No kurcze trzyma jak naczynie jakieś
Policzyłam, że w sumie będę miała 22 rodki na działce Miks kolorystyczny, ale lubię w nich te intensywne barwy. Trzy nowości to jedyne nawy jakie znam. Resztę sadziłam wieki temu i wyrzucałam karteczki
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 20:36, 21 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Piekną masz kalinę Iwonko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 20:40, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Mój rododendronowy spektakl też niedawno się rozpoczął Po wizycie w arboretum tak się pocieszam, że i ja mam maciupeńkie, takie prywatne Wojsławice Rodki kwitną partiami, co mnie bardzo cieszy Sadzone zupełnie bez planu, ale nadal mi się podobają
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:46, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Rodka na górce jeszcze chwilkę zostawiam. Po przekwitnięciu przeniosę go do reszty towarzystwa. Mam tam jedną dziurę, która fajnie zakryje
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:52, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Czosnki mam dopiero drugi rok a tak fajnie się rozmnożyły. Najbardziej Krzyśki mi się podobają
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:00, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piekną masz kalinę Iwonko


Tak masz rację, stoję pod nią i czuję się jak mrówka Co rok przycinana, może stąd ta zwarta, gesta kula.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 21:03, 21 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bajeczne zdjęcia Iwonko, bajeczne rododendrony, a azalię masz i tak najpiękniejszą jaką widziałam, ten zapach chodzi mi po głowie, pogoda mnie też już męczy, za dużo już tego deszczu
Zapomniałam pochwalić cichy Też są obłędne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 21:05, 21 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Obejrzałam mojego szalonego rodka, każda gałązka kończy się kwiatami No wariat z niego Wydaje mi się, że zdjęcia nie oddają masy tego kwiecia...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies