Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

MartaCho 11:05, 26 cze 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Dzień dobry!
Wpadam, żeby się serdecznie przywitać! Trafiłam na wątek szukając na mapce ogrodów w mojej okolicy i oznaczam czem prędzej do dalszego bieżącego podziwiania
Podziwiam ogrom roślin przepięknie razem współgrających i przepięknie skomponowanych. Niesamowity klimat bije z ogrodu.
Ja niestety takiej zdolności komponowania roślin nie mam ale z pomocą ogrodowiska może jakoś to pójdzie
Pozdrawiam!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorota123 22:21, 27 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziękuję za miłe chwile spędzone u Sylwii, na pamiątkę zostawiam kilka fotek.
Ogród masz prześliczny,a Ty bardzo fotogeniczna.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 20:48, 29 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonko dziękuję za dzisiejszy wypad i towarzystwo

Przy okazji pozdrawiam całą grupę od Sylwii
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 22:46, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Za towarzystwo dziękuję i ja - wkleiłam horkę od Ciebie - no nie dac jej uroku jest cudna
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Iwonka 06:18, 10 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nie pisałam nic ponad miesiąc, bo mimo, że działo się dużo to jakoś weny nie było.
Trzy tygodnie trwała walka o zdrowie bliskiej mi osoby... Niestety 1 lipca wujek Edek odszedł. Był jedynym bratem mojego nieżyjącego od dwóch lat taty. Obaj w pełni sił odeszli za wcześnie. Czyżby jakieś ważne zadanie było gdzieś tam do wykonania... a może po prostu pora odpocząć...
Trudno pogodzić się z przemijaniem, nagle zostawiamy wszystko co jest dla nas ważne, a może nie to jest najważniejsze... Pytania bez odpowiedzi, najtrudniejsze!
Tak sobie myślę, że nie ma z nami trzech panów, którzy budowali nasz dom... Taty, Edzia i Pana Staszka. Oni zrobili najwięcej i za to im DZIĘKUJĘ

Edziu z łopatą, Józek nadzoruje
To wujek pomagał mi sadzić pierwsze drzewka, a taczki ze zdjęcia używam do dziś

Jako, że smutki zawsze topię w pracy to pracowałam ze zdwojoną mocą, co przy ostatnich upałach nie było takie proste. Zdjęć zazwyczaj z takiej roboty u mnie brak. Ale to już chyba wiecie, że jak się Iwonka zarobi to rzadko foci
Na szczęście trochę dokumentacji z ostatniego czasu mam głównie dzięki niezawodnym ogrodowiskowym fotografom i odbywającym się spotkaniom.
W dwóch nie mogłam uczestniczyć. Dziękuję Anpi Ani "Za drzwiami do ogrodu" i Dorotce123 z wątku - "W moim małym ogródeczku" za zaproszenia! Kiedyś Dziewczyny na pewno do Was dojadę A wy do mnie Ania już niedługo
Udało mi się dotrzeć do Katki z "Mojej bajki", Agatki z wątku "Moje ukochane miejsce na ziemi" i Sylwii z "Rancza Szmaragdowa Dolina". Po raz kolejny byłam też u Kapiasa. Dziękuję wszystkim za zaproszenia, za towarzystwo Spotkania ogrodowe dają mi niesamowicie dużo, w kolekcji wspomnień są bezcenne. Cieszę się, że jestem z Wami i mam nadzieję, że nawet jak znikam na chwilkę to mi to wybaczacie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Katkak 06:28, 10 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Tulę mocno Słońce. Przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że dotrzesz do mnie jeszcze w tym sezonie. Takich spotkań nigdy dość.
Awatar fantastyczny. Moim zdaniem to zdjęcie na konkurs fotograficzny. Kto jest autorem?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 06:50, 10 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
Iwonko sercem z Wami, wiesz o tym.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 17:13, 10 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Katkak napisał(a)
Tulę mocno Słońce. Przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że dotrzesz do mnie jeszcze w tym sezonie. Takich spotkań nigdy dość.
Awatar fantastyczny. Moim zdaniem to zdjęcie na konkurs fotograficzny. Kto jest autorem?
Kasieńko odwzajemniam przytulaski
Tyle dobrych ludzi wokół mnie sprawia, że w smutku jest nieco mniej smutno. A u ciebie jest tak przytulnie, że nic tylko częściej się zasiedzieć Gratuluję Kochana wiesz czego Moja bajka zasługuje na szerszą widownię. Dzięki linkowi Kasiek odkryłam wygodne oglądanie Mai w ogrodzie. W całym swoim życiu widziałam raptem kilka odcinków. A teraz w każdej wolnej chwili puszczam i chłonę. Cud, że nie zwariowałam jeszcze od takiej ilości bodźców Trzymam kciuki, żeby pokazali ogród tak jak to sobie wymarzyłaś! Zostawiam sobie kilka kadrów na pamiatkę

Moje nowe awatarkowe zdjęcie pochodzi z Ogrodu pełnego lawendy w Ostrowie. Byłam tam z Muszkieterkami w zeszłym roku a w tym z moją nieogrodowiskową Paulą. Miałyśmy szczęście do pogody i braku ludzi. Lawenda była w szczycie kwitnienia, nie zadeptana jeszcze. Siedziałyśmy tam ponad trzy godziny, mega relaks. A fotki zrobione telefonem koleżanki, na spontanie, głównie pod kątem białej narzutki, którą sobie udziergałam, a chciałam pokazać dziewczynom z mojej sekty druciarskiej. W sumie to wam też pokażę

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 17:30, 10 lip 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Iwonko sercem z Wami, wiesz o tym.
Wiem, wiem Kochana i cieszę się ogromnie że Was mam
A zdjęcie pociągowe ze Szmaragdowej Doliny należy do moich ulubionych
Tak jak ci pisałam, jesteśmy jak lokomotywa i wagony, które tworzą coraz to dłuższy pociąg do roślin i ogrodów. Pociąg, który się rozpędził i ani myśli wyhamować W sumie to ty Sylwia stałaś się taką lokomotywą naszego małopolskiego teamu, który poszerza się o kolejne obszary i ludzi tworzących tam swoje oazy na ziemi


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 19:58, 10 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wow podziwiam nowy sweterek...już mam na niego ochotę...Iwonko piękna sesja

Wspominasz budowę domu tatę i panów od ciężkich robót...ukłon dla nich... ja jestem tą szczęściarą, bo do tej pory mam maistra Jana, który wykonuje nam do dzisiaj nasze budowlane zachciewajki, ukończył mi wymarzoną szklarnię
Całuję i współczuję straty.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies