Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Milka 08:56, 11 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Drzew nie brakuje, same piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwonka 09:03, 11 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Anitka napisał(a)
Iwonko a gdzie obiecane zdjęcia świątecznej atmosfery?

Anitko aż mi wstyd, za taki poślizg w odpowiedzi Zdjęcia oczywiście mam, ale bardzo smutne były te Święta dla mojej Rodziny... stąd totalny marazm w ich publikacji. Styczeń i luty minął nawet nie wiem kiedy. Jestem zmęczona chorobami wśród bliskich... Wyobraź sobie, że nie mam żadnego zdjęcia z zimowego ogrodu. Pora to zmienić! Dziś taka aura, że mam nadzieję powrócić i znów poczuć tę radość, jaką daje każda roślinka szukająca promieni słonecznych
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 09:05, 11 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Milka napisał(a)
Drzew nie brakuje, same piękne

Irenko ja coraz bardziej kocham drzewa, dynamika w ich urodzie sprawia, że obcowanie z nimi nigdy nie jest nudne Buziaczki wiosenne
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Milka 09:56, 11 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sama prawda
Moje wielkie porosly, wczoraj mąż znowu od dołu podcinał metasekwoje, a po kwitnieni paulowni, odetniemy jeden konar, bo za duza juz jest, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anitka 18:41, 15 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)

Anitko aż mi wstyd, za taki poślizg w odpowiedzi Zdjęcia oczywiście mam, ale bardzo smutne były te Święta dla mojej Rodziny... stąd totalny marazm w ich publikacji. Styczeń i luty minął nawet nie wiem kiedy. Jestem zmęczona chorobami wśród bliskich... Wyobraź sobie, że nie mam żadnego zdjęcia z zimowego ogrodu. Pora to zmienić! Dziś taka aura, że mam nadzieję powrócić i znów poczuć tę radość, jaką daje każda roślinka szukająca promieni słonecznych


Współczuje. Mnie też zima zleciała nawet nie wiem kiedy. Postanowiłam naładować w ten słoneczny weekend akumulatory i oderwać się choć na chwilkę od spraw codziennych. Mam teraz jeszcze dużo spraw urzędowo-papierkowych do załatwienia.

Brakiem zdjęć zimowych się nie przejmuj. To taki okres, że nie ma co focić. A patrząc na prognozy pogodowe to masz szansę nadrobić teraz, bo zima ma wrócić
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Agania 23:57, 16 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)

Agatko trudno w ten weekend nie czuć przedwiośnia, pogoda jak marzenie! U Ciebie widzę, że już przebiśniegi ogladają słoneczko. Super Ja obchód swojego ogrodu robię dzisiaj. Ale coś mi na niespieszno na tę wiosnę... Coś czuję, że dopiero sekator w ręce załatwi w końcu mojego ogrodowego lenia


Iwonko...masz tak pięknie u siebie, wystarczy spojrzeć przez okno...zima nas zaatakowała, wiosna ma swoje naturalne spowolnienie i trudny okres wraz z wiosną przeminą i tak trzymajmy nic za szybko

Sekatory tak warto poszukać i odkazić przed sezonem, ja swoje muszę odszukać...oby tylko ten weekend zimę zakończył

Pozdrawiam i ciepło i weekendowo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 09:58, 17 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)


Iwonko...masz tak pięknie u siebie, wystarczy spojrzeć przez okno...zima nas zaatakowała, wiosna ma swoje naturalne spowolnienie i trudny okres wraz z wiosną przeminą i tak trzymajmy nic za szybko

Sekatory tak warto poszukać i odkazić przed sezonem, ja swoje muszę odszukać...oby tylko ten weekend zimę zakończył

Pozdrawiam i ciepło i weekendowo


Agatko zima nie odpuszcza. Chyba musimy zaakceptować fakt, że w grudniu śniegu brakuje, ale na przedwiośniu mamy go w nadmiarze. Jedyny plus z tej aury taki, że nadal mam czas na robótki na drutach, które odkryłam po latach przerwy i kóre wyzwalają mnóstwo endorfin. Do tego zapalony kominek... A niech tam sobie sypie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 10:00, 17 mar 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Anitka napisał(a)


Współczuje. Mnie też zima zleciała nawet nie wiem kiedy. Postanowiłam naładować w ten słoneczny weekend akumulatory i oderwać się choć na chwilkę od spraw codziennych. Mam teraz jeszcze dużo spraw urzędowo-papierkowych do załatwienia.

Brakiem zdjęć zimowych się nie przejmuj. To taki okres, że nie ma co focić. A patrząc na prognozy pogodowe to masz szansę nadrobić teraz, bo zima ma wrócić

Widziałam u ciebie pierwsze wiosenne oznaki. Piękne! Zwłaszcza wianek i donica z hiacyntami. Dziś faktycznie mam okazję nadrobić braki w zimowych fotkach, ale zdecydowanie wybieram kominek i druty
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 13:54, 17 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)

Widziałam u ciebie pierwsze wiosenne oznaki. Piękne! Zwłaszcza wianek i donica z hiacyntami. Dziś faktycznie mam okazję nadrobić braki w zimowych fotkach, ale zdecydowanie wybieram kominek i druty

Ja też siedzę pod kocykiem i grzeję się przy kominków. Tylko na drutach nie umie robić Ostatni raz miałam je w podstawówce i nic nie pamiętam. A co tworzysz?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 08:15, 20 mar 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonko, a skąd miałaś tą klatkę co w nią kunę złapałaś?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies