Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 11:07, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
inka74 napisał(a)
Iwonka, dzięki tobie wpadłam na pomysł nasadzenia u mnie
A wiesz, to marudo to tak z czułością było bo identycznie się imienniczki zachowujemy. Pokazujemy piękne klimaty i nasadzenia i marudzimy, że nie jest idealnie. Też tak mam jestem bardzo ciekawa, jak obsadzisz tę rabatę. Ona ma pewnie tyle co cały bok działki u mnie Potencjał ogromny. Kibicuję!


Ogrodowisko to kopalnia pomysłów. Lubię sprawdzone rozwiązania, ileż można zmieniać te nasze rabaty
Syn wczoraj liczył, ile mam roślin na nową rabatę. Coś koło setki wyszło jak nie więcej. Ciekawe, czy będę zadowolona. Znając siebie będę marudzić A potem powiem, że mi się podoba
Pamiętasz jak było z rabatą wykuszową, jeden wielki foch. A teraz przy drugim kwitnieniu szałwii stwierdzam, że nawet jest ok.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:07, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
inka74 11:19, 13 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Bardzo dobrze się teraz ona prezentuje ) ja już po jakimś czasie stwierdzam, że nie ma gotowych rozwiązań. To co u innych rośnie u mnie potrafi wegetować i już nie wygląda tak pięknie. Niestety każdy ogród ma swój mikroklimat. 100 roślin szybko się rozejdzie i będzie mało. Chyba, że to duże sztuki docelowo
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwonka 11:26, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne te obrazy w Twoim ogrodzie
Mam jeszcze kilka zaległych, mazurskich.
Jezioro koło teścia o poranku


W słońcu, przy błękitnym niebie.


Moja ulubiona ściana, znów przywiozłam stamtąd bergenie


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:38, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Iwonko piękne kadry ogrodu ! fotki zachwycają ciężka praca popłaciła
Bylinówka cudna, lubię takie rabaty

buziaki
Dziękuję Wiolu
Są już miejsca, które lubię
Patrząc na te fotki stwierdzam, że zielono mi w głowie I biało też.
Bylinówka przy tym zestawie faktycznie szaleje kolorem

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wiolka5_7 11:47, 13 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Zauważyłam Iwonko ,że Ci zielono bardziej i biało no i super, wiesz co Ci w duszy gra i podążąj tym tropem dalej
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Iwonka 11:52, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
inka74 napisał(a)
Bardzo dobrze się teraz ona prezentuje ) ja już po jakimś czasie stwierdzam, że nie ma gotowych rozwiązań. To co u innych rośnie u mnie potrafi wegetować i już nie wygląda tak pięknie. Niestety każdy ogród ma swój mikroklimat. 100 roślin szybko się rozejdzie i będzie mało. Chyba, że to duże sztuki docelowo

Wczorajsze szaleństwo Na razie głowa mnie boli od nadmiaru Nie wiem czy to jeszcze ja, bo przecież jak pisałam Wioli powyżej tylko zielono i biało mi w głowie A tu taki szał ciał


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 11:58, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Zauważyłam Iwonko ,że Ci zielono bardziej i biało no i super, wiesz co Ci w duszy gra i podążaj tym tropem dalej

Jak zobaczysz fotki, które zacytowałam Ince to stwierdzisz, że chyba oszalałam Sama nie wierzę, że to zrobiłam Gdzie ta biało zielona konsekwencja
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:11, 13 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Smakosz rozplenicy hameln gold
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Urszulla 12:29, 13 wrz 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Iwonka napisał(a)
Kłosowiec Blue Fortune długością kwitnienie dorównuje zwykłym jeżówkom. Jest bardzo wysoki. Super bylina, przywiozłam ją rok temu od Danusi. Czy to prawda, że agastache lubi zanikać? Bo mam ochotę na więcej


Miałam kłosowce przez 3 sezony. Wysiewają się więc można sobie przypilnować siewek. Ale w tym roku nic nie odbiło. Te niskie o żółtych liściach bardziej mi się podobały niż te wysokie i pomimo osłoniętego miejsca nie przetrwały. Ale to co u mnie niekoniecznie musi się zdarzyć u Ciebie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies