Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Agania 07:36, 14 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hortensje i trawy robią show
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 15:07, 14 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwonka napisał(a)

Dorotko ta moja babcina rabata cieszy oko, ale też pokazuje mi, że ja jednak nudna jestem i wolę bardziej stonowane i monotematyczne kompozycje. Ten szał kolorów i miks gatunków ubarwia jasną ścianę domu. Szczęśliwie nie jest za bardzo na widoku więc jak chcę nacieszyć oczy to tam siadam, a z okien widzę powtarzalną nudę, która mnie uspakaja i raduje coraz bardziej
Jaka nuda? Jaka babcina rabatka? Masz bardzo elegancki ogród. Biel pięknie rozjaśnia zieleń, a trawy masz ślicznie rozrośnięte. Mnie u Ciebie bardzo się podoba.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwonka 06:37, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Monia81 napisał(a)
Iwonko cudne szaleństwo u Ciebie, bardzo klimatyczne zakątki się dzięki zmianom porobiły, a trawki dodały lekkości i zwiewności na rabatach. Super, kącik z brzozami i stoliczkiem nieustająco mnie zachwyca buziaczki


Anitka otworzyła mi oczy na ogrodowe zakątki do posiedzenia Mam już kilka takich miejscówek, ta ze stolikiem nadal na pierwszym miejscu
Bez traw nie wyobrażam sobie już rabat. Próbowałam samymi bylinami obsadzić nowy zakątek. Trudne zadanie przy ograniczonej ilości gatunków. Stąd znów poszły trawy do dzielenia i sadzenia.
Moja ulubiona ostatnio to molinia Heidebraut. Niepozorne maleństwo po zakwitnięciu czaruje.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 06:53, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)
Iwonka
zmienił się Twój ogród niesamowicie
zachwycam się każdym dopracowanym kawałkiem

nowa wielka rabata jak dla mnie bomba
nie możesz mieć wszędzie tylko biało-zielono jakaś odmiana kolorystyczna też musi być

cudnie !


Masz rację Madzia, że trochę koloru musi być Nowa rabata podoba mi się tak fifty fifty Fajnie wyszły części przy domku i najszersza od wykuszu. Środek z rozchodnikiem coś mnie drażni. Chyba za duży kontrast z żółtą limonką trawy, rdestu i jeżówkami delicous nougat. Kusi mnie dodanie stipy do tego całego towarzystwa. Ale czy przy hakone i rozplenicy to już nie za dużo dobrego???

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 06:58, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)
Iwonka - jakie zmiany - szczęka opada!

Cieszy mnie Kasia zwłaszcza ten pomalowany domek Fajnie zieleń podkreśla.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:00, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Juzia napisał(a)
Szał ciał będzie boski, zobaczysz!

Reszta ogrodu piękna, to i nowa rabata taka będzie

Inwazja gatunków i koloru musi się chyba uleżeć przez zimę Najbardziej na razie widzi mi się ten minimalistyczny kawałek Cała ja
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:03, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
agata19762 napisał(a)
Iwonka ale szalejesz ogrodowo
super bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam cieplutko

Buziaki kochana pojawiaj się częściej. Czekam na twoje zdjęcia...
U mnie już powoli jesień, hortensje coraz bardziej się przebarwiają.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:09, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)
Hortensje i trawy robią show

To prawda, ten zestaw zawsze robi robotę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:15, 15 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dorota123 napisał(a)
Jaka nuda? Jaka babcina rabatka? Masz bardzo elegancki ogród. Biel pięknie rozjaśnia zieleń, a trawy masz ślicznie rozrośnięte. Mnie u Ciebie bardzo się podoba.

Na dzień dobry dziś takie widoki Nie ma nudy o poranku, hakone jak bita śmietana, malinowy deser na śniadanie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
BKosimkArt 08:01, 15 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Fantastyczne hortensje!
Faktycznie rabaty bez traw to już nie to samo...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies