Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

MartaCho 08:58, 08 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Pięknie u Ciebie! Tak bujnie, kwieciście, bogato. We wrześniowym słońcu pięknie się wszystko prezentuje
Udało Ci się ściągnąć dostawę kompostu z B.?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorota123 20:43, 08 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ładne kwitnące masz rabaty, aż miło popatrzeć. Czosnki Krzysztofa koniecznie przenieś do przodu, bo one nawet po przekwitnięciu są bardzo dekoracyjne.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Iwonka 21:06, 08 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
BKosimkArt napisał(a)

Mam też tą hostę i uwielbiam...
Piękne zakupy

Te hosty na biało kwitnące są prześliczne No i ten zapach...


Zakupy najchetniej posadziłabym na tle tej jasnej ściany, tam mi się najbardziej podobają. Na dużej rabacie giną i jakiś misz masz się robi


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:13, 08 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
MartaCho napisał(a)
Pięknie u Ciebie! Tak bujnie, kwieciście, bogato. We wrześniowym słońcu pięknie się wszystko prezentuje
Udało Ci się ściągnąć dostawę kompostu z B.?


Kompost przywieziony i przekopany Dziękuję Ci za namiary! Cena bez zmian. Pan Leszek bardzo słowny. Szybko i sprawnie poszło. A chłopcy mieli zajęcie i siłkę
Dzięki hortensjom i trawom mój ogród wreszcie nie jest nudny o tej porze roku. Szkoda tylko, że dnia ubywa...

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:21, 08 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dorota123 napisał(a)
Ładne kwitnące masz rabaty, aż miło popatrzeć. Czosnki Krzysztofa koniecznie przenieś do przodu, bo one nawet po przekwitnięciu są bardzo dekoracyjne.

Dorotko ta moja babcina rabata cieszy oko, ale też pokazuje mi, że ja jednak nudna jestem i wolę bardziej stonowane i monotematyczne kompozycje. Ten szał kolorów i miks gatunków ubarwia jasną ścianę domu. Szczęśliwie nie jest za bardzo na widoku więc jak chcę nacieszyć oczy to tam siadam, a z okien widzę powtarzalną nudę, która mnie uspakaja i raduje coraz bardziej
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Nowa12 22:11, 08 wrz 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A mi się bardzo podoba Twoja kolorowa bylinówka . Kompostu zazdroszczę. Nam się nie udało w tym roku własnego wyprodukować.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agania 23:08, 08 wrz 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
A ja widzę, że fuksjowe jeżówki mega pasują do żywej zielenie derenia, miskantów i bieli hortensji bukietowych
Dobre postnięcie z tym kompostem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 07:29, 09 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Iwonka napisał(a)


Kompost przywieziony i przekopany Dziękuję Ci za namiary! Cena bez zmian. Pan Leszek bardzo słowny. Szybko i sprawnie poszło. A chłopcy mieli zajęcie i siłkę
Dzięki hortensjom i trawom mój ogród wreszcie nie jest nudny o tej porze roku. Szkoda tylko, że dnia ubywa...


Super, bardzo się cieszę, że się udało Kompost bardzo dobrze wygląda. Muszę zamówić dostawę i chyba zaprosić siostrzeńców na siłkę

A hosty białe wyglądają przepięknie. Jak drobne lilie

____________________
Marta Ogród zacząć czas
Waclaw 20:15, 09 wrz 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Iwonka napisał(a)

Dorotko ta moja babcina rabata cieszy oko, ale też pokazuje mi, że ja jednak nudna jestem i wolę bardziej stonowane i monotematyczne kompozycje. Ten szał kolorów i miks gatunków ubarwia jasną ścianę domu. Szczęśliwie nie jest za bardzo na widoku więc jak chcę nacieszyć oczy to tam siadam, a z okien widzę powtarzalną nudę, która mnie uspakaja i raduje coraz bardziej

Jakże pięknie hortensje w takiej masie wyglądają!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Iwonka 08:46, 12 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nowa12 napisał(a)
A mi się bardzo podoba Twoja kolorowa bylinówka . Kompostu zazdroszczę. Nam się nie udało w tym roku własnego wyprodukować.

Agata ty uwielbiasz kolor więc i moja bylinówka jest ci bliska sercu
Kompost na nową rabatę przywiozłam, ale swojego już też mam trochę.
Nawet ziemniaki mi w nim urosły Ależ to była niespodzianka. Całe wiadro 10 litrowe. I to tylko z obierek, żadnych sadzeniaków nie miałam. Najlepszy był komentarz synów: a to można jeść?

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies