Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 06:52, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Gosialuk napisał(a)
Śliczne kadry. Molinia jak modelka. Molinie też mi się bardzo podobają. Mam ich już 6 szt. I na pewno będę dzielić na wiosnę. One nie są takie ciężkie w odbiorze jak niektóre miska ty i fajnie wachlarzowi rozkładają kwiatostany.


Molinia jak modelka Dokładnie Gosiu, piękna i lekka w odbiorze. Będzie i u mnie jej przybywać
Miskanty zaczynają mnie przerażać swoim tempem wzrostu, tam gdzie złapią dobre warunki pędza jak szalone. Nie chcę ich już więcej.

A molinia Heidebraut tak wyglądała u mnie w tym roku. Już pod koniec czerwca pojawiły się zalążki kwiatów.
A i na wiosnę była ładna, zielona kępa. Muszę jeszcze zaobserwować, jak szybko staruje i jaka będzie jesienią i zimą.

13 czerwca


26 czerwca


7 lipca


26 lipca



6 sierpnia


22 sierpnia


11 września




____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:04, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nowa12 napisał(a)
Ta molinia faktycznie śliczna. Jest tyle odmian traw że nie wiadomo czasem co wybrać. Ten trawiasty okres bardzo lubię.


Boję się traw, szczególnie miskantów - eeech to dzielenie
Ale chyba tych maluszków będzie u mnie przybywać
Oprócz molinii mam ochotę jeszcze na śmiałka, chropatkę trzcinnikowatą i sporobolusa. Fajne są na fotkach

Nr 1 to wciąż hakone

Beni Kaze


Aureola

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:13, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Wiolka5_7 napisał(a)
Kolejna piękna molinia,ach ! a jeszcze jak się przebarwi,to już w ogóle muszę koniecznie jej znaleźć miejsce


No właśnie ciekawa jestem jesiennej odsłony molinii... Takim maluszkiem była rok temu na koniec października.
Do twojego ogrodu pasuje idealnie. Szukaj miejsca



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:26, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)
Iwonka ogród o klasę wyżej zrobiłaś - gratuluje wyczucia i smaku, naprawdę pięknie !


Ależ komplementy o poranku Cmokam
Staram się kochana, pomalutku chyba zmierzam w dobrym kierunku. Chociaż przerabianie to ciągłe kompromisy

Na tym froncie będę za rok walczyć. To jest dopiero wyzwanie ograć te srebrne straszaki W centralnym punkcie trawnika, na pochyłości... Masakra!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 07:31, 17 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Iwonko posadź i przeczekaj sezon, zobaczysz czy Ci się będzie podobało jak się rośliny zadomowią Wtedy ewentualnie podosadzasz lub powysadzasz jeszcze


Też mam takie przemyślenia. Tej rabacie potrzeba roku. Czas pokaże jakie tetrisy tu będą
To że będą wiem na pewno


Poszalałam... A było tak spokojnie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 11:49, 17 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Iwonko zahortensjowałaś Się Cudne są hortensje bukietowe o tej porze rokuPod świerkami też miejsce rozegrasz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BKosimkArt 12:05, 17 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Czy Ty właśnie wszystko wykopalaś?? Czy to inna rabata?
Szalona Ty!

Molinię transparent mam i uwielbiam, jest bardzo wysoka i się nie kładzie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 12:20, 17 wrz 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Iwonka napisał(a)





Poszalałam... A było tak spokojnie


No to się ładnie zagęściło. Nie było rabaty, jest rabata .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Waclaw 10:31, 18 wrz 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Iwonka napisał(a)





ta kompozycja bardzo udana
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 22:07, 18 wrz 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Woooo ale rabacisko powstaje - super - zdradź mi gdzie takie piekne rozchodniki nabyłaś?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies