Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 17:40, 10 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)
Kasia ja w niedoczasie. Dopiero zobaczyłam. Dużo zdziałałas. Podoba mi sie. Ja sie boje dzielić seslerie ale chyba spróbóje
Są upaly to dam do doniczek a jak podrośnie to do gruntu.



Lidko ja dziele seslerie nawet i teraz. Dzisiaj będę sadzić bodziszki, szalwie, seslerie na nową rabatę. Gdzie bodzisz są dzisiaj wykopane od Teściowej, szałwia będzie dzielona na świeżo ode mnie i sesleria również. Później dojdą drzewa, cisy i żywopłot- na to muszę układać trochę gotówki bo ceny w okolicznych szkółkach wywindowały do nieba
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 17:47, 10 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Po deszczu środowym i piątkowym wszystko buchnęło serce się raduje



____________________
Kasia - tu na razie jest...
Joann 23:53, 11 cze 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Wreszcie foty:*
____________________
Joanna Ogród długi
LIDKA 03:53, 12 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
Kasia a ja mam tylko 3 szałwie. Kupiłam na próbę. 3 kolory. Są w 2 sezonie i ładnie rosną.
Spróbóję zrobić sadzonki z gałązek. Kupiłam też przetaczniki ale to maluchy jeszcze.

Fajnie że sama mnożysz i dzielisz.
Kory szukaj na olx. Mi przywozi pan po 10 zł za 80 l. to dużo taniej niż w sklepie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 03:55, 12 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
kasiab napisał(a)
Po deszczu środowym i piątkowym wszystko buchnęło serce się raduje





Gęsto się robi.
Co to za bordowa roślina?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 07:55, 12 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)


Gęsto się robi.
Co to za bordowa roślina?


Penstemon Black Tower's. Za chwilę będzie miał różowe kwiaty. W tym roku po zakończeniu kwitnięcia obetnę i powtórzy kwitnięcie w zeszłym roku na jednym krzaczku przetestowałam
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 07:57, 12 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)
Kasia a ja mam tylko 3 szałwie. Kupiłam na próbę. 3 kolory. Są w 2 sezonie i ładnie rosną.
Spróbóję zrobić sadzonki z gałązek. Kupiłam też przetaczniki ale to maluchy jeszcze.

Fajnie że sama mnożysz i dzielisz.
Kory szukaj na olx. Mi przywozi pan po 10 zł za 80 l. to dużo taniej niż w sklepie.


Lidko ja rozrywam kępy

Masz rację z olc ostatnio trafiłam na podobną ofertę. U mnie rabaty duże także kory sporo potrzeba.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 07:59, 12 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Joann napisał(a)
Wreszcie foty:*


Mówisz? Jak ogarnę roczną przerwę w ogrodzie to i fotki powinny się jakieś czasem pojawić tak ku pamięci
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Gosialuk 20:41, 12 cze 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Trawka z szałwią to sesleria jesienna? Muszę i ja takiego zestawu spróbować. Rabata już bujnęła, więc będzie co raz piękniejsza.
Powoli ogarniesz i resztę.
Myśmy całe dwa dni spędzili na koszeniu i usuwaniu drzewa, które przewróciło się na łąkę - napracowałam się, a to przecież tylko trawa. A gdzie plewienie i przesadzanie?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
kasiab 14:34, 13 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Gosialuk napisał(a)
Trawka z szałwią to sesleria jesienna? Muszę i ja takiego zestawu spróbować. Rabata już bujnęła, więc będzie co raz piękniejsza.
Powoli ogarniesz i resztę.
Myśmy całe dwa dni spędzili na koszeniu i usuwaniu drzewa, które przewróciło się na łąkę - napracowałam się, a to przecież tylko trawa. A gdzie plewienie i przesadzanie?


Jeśli nie będzie komplikacji to ogarnę pewnie

Gosiu trawka przy szałwi to faktycznie sesleria jesienna.

U Ciebie jest co robić ja mam razem z domem tylko 1000m2
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies