Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 06:57, 16 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)
Kasia szukaj sobie lawendy w 6 pakach. Maja często w marketach budowlanych. Ona szybko przyrasta. I wychodzi tanio.

Jutro zajrzyj na mój watek. Te niską odmianę mam co 50 cm na obwódce. Zrobię Ci foto . Mam ją od 2021.


Dzięki Lidia kupiłam całe 5 sztuk w szkółce bo tylko tyle było. Mam spory kawałek do obsadzenie na skarpie. Planuje dokupić tam jeszcze jeden gatunek róż. Myślę o Leonardo da Vinci bo ma piękny kolor w katalogu. Muszę na żywo zobaczyć i podjąć decyzję.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 14:45, 16 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Udało mi się zdobyć kwiatka



Zdjęcie nie oddaje tego jaki jest ciemny i śliczny
____________________
Kasia - tu na razie jest...
LIDKA 21:56, 17 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
kasiab napisał(a)


Aniu i Lidio:
Róża w pąkach to pnąca Giardina a już z kwiatem Gartenträume te mam 2 bo były w takiej ilości. jeszcze jedną potrzebuję

Ostróżka standardowo podpisana ostróżka




Kasia te pnącą Giardinie mam. Od wiosny. Zamówiłam z netu z gołym korzeniem. Lubie róże nostalgiczne od Tantau.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 15:31, 18 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
Byłam na giełdzie i kupułam kolejne róże. Pod wieczór je posadze. A wpierw musze inne rośliny wysadzic .
Wszędzie różany szał. Uległam.

Kasia co tam działasz? Deszcz miałaś?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
kasiab 20:39, 18 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)
Byłam na giełdzie i kupułam kolejne róże. Pod wieczór je posadze. A wpierw musze inne rośliny wysadzic .
Wszędzie różany szał. Uległam.

Kasia co tam działasz? Deszcz miałaś?


Dookoła padało łącznie z jedną częścią Zielonej Góry... U mnie spadło kilka kropli

Co za róże wybrałaś? Lecę sprawdzić na Twój wątek.
Nie dziwię się że jest szał różany ja jednak mam romantyczną duszę i taki ogród u siebie widzę. Dookoła otoczenie ma hortensje i raczej nowoczesny ogród w których jest najzwyczajniej w świecie hmmm przewidywalnie i bardzo 'sterylnie'. Wszystko stoi na baczność w jednym rzędzie i brakuje mi koloru. Jak dla mnie jest tam 'kopiuj' 'wklej'. Chce stworzyć coś co będzie moje i gdzie będę się czuła najzwyczajniej w świecie dobrze
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 20:43, 18 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Z działań weekendowych to odgruzowywanie boku trwa w najlepsze. Mąż zrobił tymczasowe zejście bym mogła popaść w Twórczy szał a co W tygodniu prorokują mega upały także bok nadal będzie nie do ruszenia bo tam nie idzie wbić wideł. Mamy w planach zryc glebogryzarką jednak nie widzę ani siebie ani Męża żeby w tym upale po pracy w pełnym słońcu to robić.

Giardina otworzyła pączki i już ją uwielbiam. Czekam aż zacznie się piąć i obsypie się kwieciem<3

____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 20:45, 18 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)


Kasia te pnącą Giardinie mam. Od wiosny. Zamówiłam z netu z gołym korzeniem. Lubie róże nostalgiczne od Tantau.


Wcale się nie dziwię
Za mną novalis chodzi. Akurat przy tarasie, jak powstaną donice by była róża Heidi Klum mnie zachwyca jednak jej zdrowotność pozostawia wiele do życzenia. Dobrze, że nie muszę się spieszyć
____________________
Kasia - tu na razie jest...
LIDKA 09:02, 19 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
Kasia przy tarasie pachnące posadź.
A ta novalis pachnie?

U mnie nie ma miejsca na róże przy tarasie. Szkoda
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
anuska2507 10:47, 19 cze 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Za mną też chodziła i niedawno kupiłam. Zaczyna kwitnąć, to mogę sprawdzić, czy pachnie
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
kasiab 11:00, 19 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
LIDKA napisał(a)
Kasia przy tarasie pachnące posadź.
A ta novalis pachnie?

U mnie nie ma miejsca na róże przy tarasie. Szkoda


No właśnie mam przy tarasie pachnące. Novalis niby pachnie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies