Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 19:55, 25 sie 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Mam pytanie: ze starego ogrodu zabrałam ze soba hortensje mam vanilke, polar bear, niby anabalke i mam jeszcze limke. I tak polar bear w zeszłym roku byl mleczno bialy teraz jest wsciekle różowy, anabelka w zeszłym roku mi nie zakwitla i w tym jest rozowa, vanilka wyglada tak samo a limka zaczyna się na różowo wybarwiac i teraz nie wiem co się mogło stać że tak jest?
Limke dostałam w tym roku i jest tylko zadolowana. No i te ze starego ogrodu mają jak dla mnie ogromne kwiaty.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Toszka 20:54, 25 sie 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wszystkie hortki, które wymieniłaś przebarwiają się (dla mnie też niestety) na rózowo. Jedynie białe zostają Anabelki i podobno 'Magical Moonlight'(testujemy ją u Asiak w ogródku i przekonamy się czy tak jest).
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
gosika67 21:04, 25 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Widzę,że wszędzie królują hortki, mam i ja kilka sztuk.Dopiero poznaję się z nimi, ale niektóre z Was to już "hortkowe stare wygi", macie tyle doświadczenia i wiadomości, dzięki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
asiak 07:32, 26 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Toszka napisał(a)
Wszystkie hortki, które wymieniłaś przebarwiają się (dla mnie też niestety) na rózowo. Jedynie białe zostają Anabelki i podobno 'Magical Moonlight'(testujemy ją u Asiak w ogródku i przekonamy się czy tak jest).


Dzisiaj zrobię im fotki i wstawię u siebie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
kasiab 10:20, 27 sie 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
asiak napisał(a)


Dzisiaj zrobię im fotki i wstawię u siebie


Będę wdzięczna
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 10:20, 27 sie 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
asiak napisał(a)


Dzisiaj zrobię im fotki i wstawię u siebie


Będę wdzięczna
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 15:54, 02 wrz 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Mam pytanie: jakie drzewo mogłoby rosnąć w Bliskim sąsiedztwie zbiornika bezodpływowego? Od granicy do zbiornika 2m tam musimy wcisnąć żywopłot. Strona Zachodnia, wieje zazwyczaj od tej strony, dookoła jest nic. Jakieś pomysły?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 17:21, 02 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Mam pytanie: jakie drzewo mogłoby rosnąć w Bliskim sąsiedztwie zbiornika bezodpływowego? Od granicy do zbiornika 2m tam musimy wcisnąć żywopłot. Strona Zachodnia, wieje zazwyczaj od tej strony, dookoła jest nic. Jakieś pomysły?

Nie wiem jaki zbiornik masz na myśli...ja mam oczyszczalnię drenażowo-rozsączającą i Szefowa polecała śliwy wiśniowe.Zasięgłam informacji: nie mają inwazyjnych korzeni,podobnie świdośliwy ,które wielopienne są przepiękne
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 18:07, 02 wrz 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Sylwia my mamy szambo 10m3. Chodzi mi o drzewo które go nie uszkodzi i będzie piękne
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 12:05, 14 wrz 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Co słychac u Ciebie? Dawno nie byłam. Co do szamba i drzewa nie pomoge niestety.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies