Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

MartaKozak 12:13, 15 cze 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Czesc Kasia, jak zyjesz? Urolpujesz sie (maciezynsko) ?

____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
kasiab 10:05, 16 cze 2018


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Hej Marto od 2 tygodni mamy już córkę ze sobą i próbuję ogarniać nową rzeczywistość z 2 dziewczynkami czekam na dostawę obornika i w ramach spaceru planuję zająć się przodem jak czas pozwoli chyba że uda się robić coś w środku to jednak będzie priorytet żeby się przeprowadzić
____________________
Kasia - tu na razie jest...
MartaKozak 16:32, 27 lip 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
To gratuluje drugiej coreczki
Jak znajdziesz chwile to wrzuc troche fotek z dzialki.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Gosialuk 17:17, 27 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Będę podglądać zmagania ogrodowe. Projekt Asi bardzo mi się spodobał, a jeszcze ile się nauczę przy okazji.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Toszka 23:20, 27 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To fajnie, że Mała już w domu. Nie szalej. Oszczędzaj się i zbieraj siły na przyszły sezon
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kasiab 23:48, 27 lip 2018


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Toszko nie szaleję tylko kopię rozluźniam glinę, dodaje kory i tak się bawię jak jesteśmy przed domem kupiłam gorczycę i jak dobrze pójdzie to na przyszły weekend będę siała przed domem. Później przekopie wszystko z obornikiem i trzeba będzie wysiać coś na jesień i zimę czytam na bieżąco Maripose i postępuję zgodnie z wytycznymi

Marto chętnie bym coś wrzuciła ale to dopiero jak będzie przekopane i wysiane bo chwastami się nie będę chwaliła choć są imponującej wielkości a mówię Ci jakie mają korzenie mogę być inspiracją dla osób które nie wiedzą co zrobić żeby mieć taki ogród jak moja działka

Gosia miło Cię gościć. Fakt Asia świetnie projektuje i dzięki niej zupełnie inaczej patrzy się na swoją działkę.

____________________
Kasia - tu na razie jest...
MartaKozak 19:51, 06 sie 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
kasiab napisał(a)


Marto chętnie bym coś wrzuciła ale to dopiero jak będzie przekopane i wysiane bo chwastami się nie będę chwaliła choć są imponującej wielkości a mówię Ci jakie mają korzenie mogę być inspiracją dla osób które nie wiedzą co zrobić żeby mieć taki ogród jak moja działka



Powiem Ci z doświadczenia, że takie 'zapuszczone' fotki też są mile widziane na forum. Jak przejrzysz swój wątek za jakiś czas to nie uwierzysz jak wszystko szybko rosnie.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Zakrecona 15:07, 14 sie 2018

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Witaj Kasiu!

Gratuluję Maleństwa . Teraz czasu pewnie trochę mniej, ale duża motywacja. Będę podczytywać i czekać na zmiany.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Mariposa 23:07, 15 sie 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Kasiu, przede wszystkim gratuluję Córeczek!
Każde początki są trudne, nie ma się czego wstydzić, przecież dopiero Twój ogród powstaje. Trzymam kciuki za postępy prac, przy dwójce Maluchów to nie takie proste!
____________________
Ela Motylogród
kasiab 12:14, 16 sie 2018


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Magdo i Elu dziękuję za gratulacje grzebanie w ziemi i wyciąganie długaśnych korzeniu perzu to czysty relaks zawsze jak malutką śpi to kopie chociaż trochę... Udaje się czesem i 5m2 przekopać i usunąć chwasty. Ja wiem że to nic ale wolę codziennie po trochu i niech będzie gotowe do siania gorczycy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies