Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 09:50, 18 sty 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
A jaka koncepcje następna machnelas? Możesz wrzucić

Szambo jest po 2m od granicy z przodu i boku tak się zaczyna i zajmuje nie pamiętam ile. Będę miała jak to pójdę sprawdzić
____________________
Kasia - tu na razie jest...
makadamia 10:25, 18 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Aaa, no to faktycznie w tym miejscu żywopłot nie bardzo.

A kolejna koncepcja wygląda tak:

Mniej żywopłotków do cięcia, duże żywopłoty pod ogrodzeniem jak Bóg przykazał, parę poduch na środku, zamiast dereni tawuły japońskie anthony waterer (mogą być i inne ale tylko te znam, które nie mają żółtych liści)
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Toszka 09:07, 19 sty 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ma_ciejka napisał(a)
O rany, a tu już planowanie roślin pełną parą gdzie mój kajecik na notatki? Postanowiłam być sprytna i nie porywać się na wymyślanie nasadzeń, tylko spisywać gotowce z Waszych komentarzy... zwłaszcza że gust roślinny mam beznadziejny - niedźwiedzie futro też pragnęłam mieć, ech
Teraz będzie szeptem - co to są poduchy?


tak wyglądają poduchy a a tak kulki. Forma zależy w dużej mierze od pokroju rosliny i podatności na np. grzyba (np. bukszpan w formie poduchy łapie go mocno tuż nad ziemią )
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Dragonka 11:36, 19 sty 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Toszka napisał(a)


tak wyglądają poduchy

O kurka wodna...szczęka mi opadła, to te poduchy tak wyglądają..I to się faktycznie da samemu zrobić? Który cis? bo pewnie one takie wszechstronne są.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Wiolka5_7 12:41, 19 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Też się zachwyciłam poduchami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 12:48, 19 sty 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
I ja razem z Wami
____________________
Kasia - tu na razie jest...
gosika67 17:47, 03 lut 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu plany cały czas są, oj nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać.Ja mam runiankę, rośnie dobrze, jest cały czas zielona, zadarnia przestrzeń, chociaż posadziłam też na szambie i słabo tam rośnie, za dużo słońca tam jest.Barwinka też mam, rozchodniki też. Pomysły masz i wiesz jak ogród ma wyglądać, zajrzę niebawem,pa.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
makadamia 11:00, 04 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiu, wiosna idzie, widzę Cię po różnych wątkach a u Ciebie cisza.
Zdecydowałaś się na jakąś koncepcję?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
kasiab 18:55, 04 mar 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
Joasiu oczywiście że nie jestem jeszcze zdecydowana to sobie czytam co u Was no i notuję informacje które są wg mnie bardzo bardzo Ważne (ważne są wszystkie oczywiście) dodatkowo czytam kolejny tom o ogrodzie Madżenki bo te trzmieliny co będę widzieć z okna to mi się podobają jak ma właśnie Madżenka.
Generalnie to co nie rozwiozę w celu równania to mój pies rozkopie i jestem zdemotywowany. Moja Kaja też ma jakiś taki dziwny okres i na ogród mam długość kilku taczek dziennie bo się budzi chyba będę musiała kogoś wziąć do rozwiezienie i wyrównania terenu z przodu bo ta moja Misia mi nie da nic zrobić
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Dragonka 18:29, 08 mar 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Hej Kasik, dziękuję za pamięć

Prace ogrodowe pełną parą już ruszyły, słyszę.. Mnie też się marzy jakiś pan Józio, co pomoże przy pracach ogrodowych, więc jakbyś znalazła jakiegoś, to wiesz..daj namiary
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies