Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 08:26, 19 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Sylwiu dziękuję za opinię w kwestii rabaty chciałabym tam seslerie, stipe, szalwie caradonne, rozchodniki. Wszystko sadzone nieregularnie. Z cebulowych myslalam o tulipanach bialych lub lososiowych a pozniej czosnki
____________________
Kasia - tu na razie jest...
BasiaLT 09:41, 19 cze 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
kasiab napisał(a)
Mam pytanie: czy Ktokolwiek ma może rozchodniko stardust o mógłby cokolwiek o nim powiedzieć? U nas w szkółkach nie dowiem się niczego a niektórzy sprzedający robią tylko wielkow oczy i tyle z tego...

Ja mam kilka sztuk. Kupione właśnie ze względu na niższy pokrój i biały kolor kwiatów. Przyrasta zdecydowanie wolniej niż inne ale u mnie jest posadzony na skarpie i ma bardzo ekstremalne warunki.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
kasiab 09:55, 19 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dziękuję Basiu za zdanie w tej kwestii rozsadzalas je moze? Dobrze to znoszą?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 18:05, 22 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
kasiab napisał(a)
Sylwiu dziękuję za opinię w kwestii rabaty chciałabym tam seslerie, stipe, szalwie caradonne, rozchodniki. Wszystko sadzone nieregularnie. Z cebulowych myslalam o tulipanach bialych lub lososiowych a pozniej czosnki


Super plan Cebulowych za mało Jeszcze przydałyby się krokusy, narcyzy, anemony wiosenne, Chionodoxa i ornithogalum. Zmieszczą się bez obaw
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 19:35, 22 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dziękuję Ewo. Zapisuję do kapownika co będę musiala nabyć i posadzić
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 19:45, 22 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
U mnie pracowicie... fizyczna praca na maxa. Ściągam się z chwastami i kopię. dzisiaj jestem na najgorszym odcinku naszego ogrodu na którym jest glina. Ustaliliśmy z M że akurat tutaj zrobimy plac pod basen. W tym roku będzie stał sam w przyszłości dojdzie obudowa łącznie z drugim tarasem na leżaki.


Dziewczynka moja starsza chodzi za mną że chce trawnik bo moze byśmy zrobily piknik... Musze skonczyc kopac ogarnąć materiał który mamy, zrobić spis co potrzebujemy zeby mieć i trzeba działać. Niestety nawadnianie na ten rok nie wchodzi w gre bo trzeba zrobic elewacje do końca i wymienić ogrodzenie bo zaczyna sie kłaść. Muszę to wszystko ugryźć tak żeby to miało rece i nogi.

M chcialby jeszcze zrobic ścieżki zwirowe. Póki co jako jedyni chcemy takiego ubogiego 'dziada' zamiast bruku... Co zrobić jak mnie sie kostka nie podoba u mnie...
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 09:28, 25 cze 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasiu, wrzuciłam u siebie zdjęcie worka

Fajnie się zapowiada rabata grabowa
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 09:57, 25 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dzięki Magdo juz lecę zobaczyć co i jak a czy grabowa będzie fajna mam nadzieję w tym roku sie dowiedzieć. Najpierw M musi wkopac krawężniki pozniej bede działać dalej
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 12:46, 29 cze 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Mam takie pytanie: co uważacie o szalwi bright rose? Warta uwagi czy raczej kiepski materiał do ogrodu?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 14:10, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Wg mnie jest fajna Jednak nie mam jej w moim ogrodzie, widzialam tylko po posadzeniu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies