Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Między brzozami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między brzozami

Dorii 21:43, 18 paź 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A gdzie nabyłeś granitową się pytam? Znaleźć nie mogę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Misia 11:58, 19 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Na alledrogo jakiś czas temu była
____________________
Misia - Między brzozami
galgAsia 12:04, 19 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dziewczyny, kupowałam tu, ale teraz nie ma...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Ania111 18:18, 20 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Misia napisał(a)
W ramach dzisiejszych porządków w warzywnym natknęłam sie na na małe znalezisko, więc jest zagatka co to jest?

Z liścI podobne do narcyzów są tego 4 sztuki, wygląda jakbym to posadziła, ale nie mogę sobie przypomnieć co to i czy na pewno to posadziłam hihi skleroza nie boli


Witam Misia
Oj to zagatka dla wytrawnego ogrodnika.
Ja jestem laik
Ale bardzo chętnie poznam odpowiedź
____________________
Ania Spelnione marzenie
Misia 22:25, 20 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Chyba na odpowiedz muszę zaczekać, chyba że zapomnę że mam zostawić
____________________
Misia - Między brzozami
Misia 21:53, 21 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
"Mała" wycieczka mi się dziś trafiła




Więcej zdjęć wrzucę jutro z tego pięknego jesiennego ogrodu w Dobrzycy
____________________
Misia - Między brzozami
Aurelllia 22:11, 21 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Piękny ogród w takim razie czekamy na resztę zdjęć
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Misia 10:33, 22 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Bylam w tym ogrodzie 2 razy latem i teraz pierwszy raz jesienią, szkoda że nie miałam więcej czasu, bo przebarwienia jesienne piękne, a bałam się że już żadnych liści na drzewach nie będzie





zachwyciły mnie te kolorowe budki
____________________
Misia - Między brzozami
Ania111 10:37, 22 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Misia napisał(a)
"Mała" wycieczka mi się dziś trafiła




Więcej zdjęć wrzucę jutro z tego pięknego jesiennego ogrodu w Dobrzycy



Misia

Piękna ta wycieczka ,
Fajnie by było mieć własny taki ogród
____________________
Ania Spelnione marzenie
Misia 11:24, 22 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
A teraz się przyznam że pojechałam tam z myślą zobaczenia ogrodu jesienią i po ambrowca lub klona ściętolisnego, chciałam wybrać na miejscu. No i wybrałam... oba Oprócz klona i ambrowca zmieściłam jeszcze grujecznika, derenia kousa i parocje całe szczęście że możliwości transportowe były ograniczone, bo podobały mi się jeszcze kaliny i trzmieliny oskrzydlone Normalnie spać w nocy z wrażenia nie mogłam co ja takiego nakupowałam teraz cały czas główkuję gdzie to posadzić Wyszło mi coś takiego:


Na dolnej rabacie bliżej tarasu od lewej pomarańczowa kreska grujecznik zielone pionowe kreski to sosny fastigiaty ( jeszcze ich nie mam), czerwona kreska to glon ścietolistny lub ginnala, między sosnami w doniczce dereń kousa Beni Fuji i ostatnia doniczka parocja.

Rabata tylna, zachodnia pod płotem od lewej za brzozami sosna bośniacka, fioletowe kreski klon ginnala albo ściętolistny, różowa kreska ambrowiec i stożek zielony jodła kaukaska. na brązowo zaznaczyłam jeszcze nie przygotowaną dalszą część rabaty i na zielono żywopłot z grabu/buka. A i między fioletową a różową kreską nadal jest jarzębina jeszcze nie wyleciała i tam też przyjdą berberysy.

Teraz to ja już muszę obsadzić te rabaty bo wczoraj to rozum w domu został i sercem kupowałam
____________________
Misia - Między brzozami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies