Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

HannaR 14:46, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Ciekawa jestem, jak będzie wyglądać z tym lustrem. Widzę, że tutaj pomysłów nie brakuje.

Ostatnio zachorowałam na takie ogrodzenie. Normalnie, chciałabym je żywcem przenieść do siebie...

http://www.londongardendesigner.com/projects/stoke-newington-garden


____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 18:25, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Haniu rewelacyjne ogrodzenie bardzo nowoczesne i minimalistyczne, moje marzenie nie do zrealizowania.
____________________
Wiolka5_7 19:16, 08 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Widzę,że u Ciebie też się dzieje
Fajny pomysl z lustrem
Widzę,że i na rabatach zrobilas tetris ale czysciutko a na froncie coś dzialasz ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
HannaR 21:05, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
effka napisał(a)
Haniu rewelacyjne ogrodzenie bardzo nowoczesne i minimalistyczne, moje marzenie nie do zrealizowania.


Ja spać przez niego nie mogę. Mam jedno ze zdjęć z tego ogródka na pulpicie. Szok jak mi się podoba.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Magleska 21:22, 08 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
poczytałam o planach lustrzano-blachowych nie pomoge ,bo ja tylko na żywo lub fotkach mogę powiedzieć ,czy mi się podoba ,czy nie

ale bardzo fajna tablica dla dzieciaków i demolka kochana -jaka już jest wielka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 07:35, 09 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
HannaR napisał(a)
Ciekawa jestem, jak będzie wyglądać z tym lustrem. Widzę, że tutaj pomysłów nie brakuje.

Ostatnio zachorowałam na takie ogrodzenie. Normalnie, chciałabym je żywcem przenieść do siebie...

http://www.londongardendesigner.com/projects/stoke-newington-garden




ogrodzenie piękne i nie dziwi się ,że chorujesz
Zapewni intymność a jednocześnie jest świetnym tłem dla roślin, nie trzeba wysokich tujek
Przypuszczam jednak ,że nie tania taka impreza Ale chcieć to moć przecież Trzymama kciuki,żeby u Ciebie stanęło!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:45, 09 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)
Widzę,że u Ciebie też się dzieje
Fajny pomysl z lustrem
Widzę,że i na rabatach zrobilas tetris ale czysciutko a na froncie coś dzialasz ?


Bardzo chcę powstrzymać się od typowej dla pracy chaotycznej. Tj zaczynam wszystko bo chcę mieć na już i efekt jest taki,że wszystko rozpierdzielone a nic nie skończone Dlatego front zostawiam na wczesne lato. Troszkę funduszy tam potrzeba tym bardziej,że stożki, kulki i inne zimozielone same drogie są. u nas maju komunię syna więc kasa teraz potrzebna. A dodatkowy plus jest taki,że będę mogła dopracować projekt

na froncie wycięłam tylko trawę obok włazu do szamba zgodnie z tym co planowałam

____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:53, 09 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
poczytałam o planach lustrzano-blachowych nie pomoge ,bo ja tylko na żywo lub fotkach mogę powiedzieć ,czy mi się podoba ,czy nie

ale bardzo fajna tablica dla dzieciaków i demolka kochana -jaka już jest wielka


jak powstanie to ocenisz czy Ci się podoba

Kącik będzie fajny jak tylko eMus pomoże dokończyć Ale jak zrobię zdjęcia przed i po to będzie efekt wow W tym kącie był taki bajzel ,że szkoda gadać.

Dalej nurtuje mnie kwestia nawierzchni w tym miejscu. Pamiętasz,że pierwotnie miała być ścieżka z płyt i kamieni. Odpadła w przedbiegach ze względu na drzewa. Ilość liści i żołędzi jest tam ogromna. Dlatego miejsce to musi być łatwe do sprzątania. Jednocześnie obok jest huśtawka dla dzieci i tam płyty / kostka nie bardzo. Zrobić dwie nawierzchnie ? Jedną pod przyszłą altanę a drugą pod plac zabaw ? Qrcze brak mi pomysłu...

a demolka fakt urosła bardzo ma posturę psa a nie delikatnej suczki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:02, 09 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
zdjęcie startującej młodej seslerii dla Megi


____________________
Dorka Zakręcony ogród
sarenka 10:10, 09 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dziękuję za zdj
A powiedz mi w jakich odstępaCH ją posadziłaś? TAk myslłąm, żeby posadzic co 35 -40 cm
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies