Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 09:08, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
iwka napisał(a)
nie wierzę tak przewożonych tui jeszcze nie widziałam

taras cudo


Iwonko wyobraź sobie miny kierowców , którzy nas mijali a przed każdym mostem i wiaduktem schylałam odruchowo głowę
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 09:09, 24 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
Mnie również taras się bardzo podoba.

Przewożenie tuj niesamowite Też bym się uśmiała, gdybym napotkała was na drodze.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 09:17, 24 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No witaj Zgubo, fajnie, że wróciłaś!! No usmiałam się z tych tuj, chciałabym Was spotkać na drodze
Taras piękny! Fachowiec pierwsza klasa Też maluję tym olejem od lat, moim zdaniem jest najlepszy. Buźka!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 09:42, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)
Mnie również taras się bardzo podoba.

Przewożenie tuj niesamowite Też bym się uśmiała, gdybym napotkała was na drodze.

Cała operacja na tą chwilę zakończona fiaskiem ( tujki są w bardzo kiepskim stanie )ale będziemy wspominać jeszcze parę lat na pewno
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:46, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No witaj Zgubo, fajnie, że wróciłaś!! No usmiałam się z tych tuj, chciałabym Was spotkać na drodze
Taras piękny! Fachowiec pierwsza klasa Też maluję tym olejem od lat, moim zdaniem jest najlepszy. Buźka!!!

wróciłaś A ty tyle stron natrzaskałaś w tym czasie,że hej
Super, że jesteś też zadowolona z tego oleju. Ciekawa jestem jak wygląda po roku ?
Fachowcowi przekażę gratulacje
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Mary 10:55, 24 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Dorka. Ale super taras! Gratulacje!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
DorKa 10:58, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Mary napisał(a)
Dorka. Ale super taras! Gratulacje!

Dziękuję Ci bardzo
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 11:08, 24 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O mamooo ale przygoda komunikacyjna z tymi tujkami, szkoda, że są w kiepskim stanie, może jednak dadzą radę, podlej Fostarem, mozna go kupić na All. pomoże korzonkom.
____________________
DorKa 11:12, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
O mamooo ale przygoda komunikacyjna z tymi tujkami, szkoda, że są w kiepskim stanie, może jednak dadzą radę, podlej Fostarem, mozna go kupić na All. pomoże korzonkom.

o super, dzięki za podpowiedź! Spróbuję wszystkiego.
Choć obawiam się ,że te części,które uschły to już nie odrosną ? Tujka chyba nie ma takich zdolności jak cis, który z gołego pnia odbije nie ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 11:16, 24 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
DorKa napisał(a)

o super, dzięki za podpowiedź! Spróbuję wszystkiego.
Choć obawiam się ,że te części,które uschły to już nie odrosną ? Tujka chyba nie ma takich zdolności jak cis, który z gołego pnia odbije nie ?


Zaniemówiłam na widok tych tuj w aucie. One wystawały drzwiami czy to był kabriolet?

Tuje nie odrastają tak świetnie jak cisy ale muszę Ci powiedzieć, że moje giganty, wyczyszczone po latach z zalegającego w środku suszu puszczają zielone od pnia . Więc bym jeszcze nie rezygnowała .
Na wiosnę możesz spryskać Pinivitem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies