Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

eVka 15:10, 23 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)

Zdolny to fakt i tak jak piszesz sporo kasy w kieszeni zostaje
No właśnie już zaczęłam rysować kolejną rabatkę obok tarasu . Jak zrobię aktualne zdjęcie to wstawię swój pomysł

p.s z tym ślicznym i zadbanym to Cie troszkę poniosło ale dzięki

Ciekawa jestem pomysłu na rabaty tarasowe

Cisy jakie wielgaśne, szybko się zagęszczą i będziesz miała piękne egzemplarze.
____________________
Dorii 17:26, 23 paź 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
DorKa napisał(a)


Jedyne zdjęcia jakie mam w tym roku. Nie wiem jak się emotka wstydu robi . Tarasik Emusiowy


Piękny taras u nas może w przyszłym roku. Niestety mój P nie dał się namówić na własnoręczne wykonanie. Czym zabezpieczaliście?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Wiolka5_7 18:20, 23 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Piękny taras wyszedł Twojemu EMowi
Kiedyś może i ja się doczekam
Cisy to terminatory, na pewno będą z nich ludzie
Jestem ciekawa Twoich pomysłów

Macham.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 19:28, 23 paź 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ale super taras! Wow! Czym malowaliscie dechy?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Magleska 19:28, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Dorka świetny taras tak dawno nie było Ciebie tu.....nie daj się prosić o foteczki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 07:57, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dorii napisał(a)


Piękny taras u nas może w przyszłym roku. Niestety mój P nie dał się namówić na własnoręczne wykonanie. Czym zabezpieczaliście?

Dzięki przekażę eMusiowi Wiesz co , czasami wolałabym ,żeby fachowiec przyszedł i zrobił U mnie jest tak, że żaden fachowiec nie zostanie wpuszczony przez małżonka. Z jednej strony super bo oszczędności spore ale czas oczekiwania na wszystko ogromny
Tarasik malowany olejem Oxxx. Jak będziesz chciała konkrety to podam Ci na priv
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:05, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękny taras wyszedł Twojemu EMowi
Kiedyś może i ja się doczekam
Cisy to terminatory, na pewno będą z nich ludzie
Jestem ciekawa Twoich pomysłów

Macham.

Wiola u Ciebie to się dopiero dzieję Mój tarasik przy Twoich rewolucjach to pestka
Ale fakt, wyszedł super i od razu więcej czasu na nim spędzamy. To był pierwszy sezon kiedy siedziałam na tarasie tak po prostu. Nie śpiesząc się do chwastów, kantów itp. Co niewątpliwie odbiło sie na wyglądzie ogrodu Teraz mogę spokojnie zabrać się za rabatki ( jak co roku ) muszę tylko zrobić zdjęcia,żeby plany nanieść na aktualny stan.
A cisy ...obyś miała rację z terminatorami Mam wielką nadzieję,że na wiosnę wyczaruję z nich jakieś cuda.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:08, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
kasiab napisał(a)
Ale super taras! Wow! Czym malowaliscie dechy?

Dzięki Kasiu Malowaliśmy olejem Oxxx. Droższy od innych ale podobno nie wymaga tak częstej konserwacji. Malował się świetnie no i kolor Z innych firm nie potrafiłam nic dobrać
Kupiłam za dużo to od razu ogrodzenie machnęłam i podeścik pod drzewami
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:32, 24 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Dorka świetny taras tak dawno nie było Ciebie tu.....nie daj się prosić o foteczki

Madziu dawno ale jestem i powoli wracam na dobre To był słaby sezon. Nic szczególnego nie zrobiłam ( nad czym ubolewam bo roślinki mogłyby już rosnąc ) ale z drugiej strony ciągłe przesadzanie zaczyna mnie irytować. Chyba muszę podjąć się zaplanowania ostatecznej opcji . Co zamierzam tej zimy zrobić
Foteczek naprawdę nie mam. Jakieś jednostki w telefonie.

Chociaż jedna fotka jest szczególna i na chwilę Wam udostępniam w celu poprawy porannego humoru
W cyklu Polak potrafi :


znalazłam w necie tujki ( miały mieć ok 2 m ) Na miejscu okazało się ,że jakby troszkę więcej Do domu jechaliśmy jakieś 40 km wzbudzając uśmiech u każdego kierowcy na drodze
____________________
Dorka Zakręcony ogród
iwka 09:03, 24 paź 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nie wierzę tak przewożonych tui jeszcze nie widziałam

taras cudo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies