Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Lulilaj 19:37, 13 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
DorKa ale gonisz dziewczyno nadążyć nie można
Proszę, pomysł i pstryk, już realizacja I to jaka. Koło wyszło Ci jak od cyrkla. Możesz być z siebie dumna. Ja czasami prostej linii nie potrafiłam zrobić prosto

Wracając do płyt, wydaje mi się, że wspominałaś że będziesz kupować prostokątne? Masz już jakieś, gdzieś upatrzone?

Ewa bo jedni zazdroszczą a drudzy podziwiają . Ja też jestem "sama". Nawet mój eM podchodzi sceptycznie do tematu, choć mam nadzieję, że to się zmieni. Ostatnio dopytuje się kiedy coś będę sadziła, bo żeby już było widać

____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
DorKa 20:01, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
HannaR napisał(a)
Nawiązując do wątku ogrodowego wyalienowania zadziwiające jest, jak mało osób podziela ogrodniczą pasję. W mojej mieścinie niewiele jest ogródków, na którym można oko zawiesić. Wśród znajomych tylko 1 osoba jest pasjonatką ogrodnictwa. Pozostali, kiedy oprowadzam je po moim ogródeczku patrzą jak sroka w gnat i czekają, aż zmienię temat .


Dokładne tak jak piszesz A jak miło byłoby z kimś porozmawiać, tym bardziej ,ze tyle pracy wkładamy w to żeby ogród wyglądał tak jak wygląda. Nie mówiąc o braku zrozumienia dla niechęci do zakupów ciuchowych na rzecz roślin Takie stroje dużo bardziej mnie cieszą Ty przynajmniej masz jednego sprzymierzeńca w realu Ale tak myślę,że ten brak zainteresowania ogrodem zmienia się z dnia na dzień. To miejsce ma naprawdę wielką moc a jego właścicielką ogromną siłę w przekazywaniu swoich pasji, wciągając przy tym każdego laika Wiem,że wiele z nas trafiło tu przez przypadek ale równe szybko mogło stąd wyjść. Znacie kogoś kto nie został ? Myślę,że odpowiedź jest prosta.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 20:05, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)


To prawda, sąsiedzi i niektórzy znajomi myślą, że zdziwaczałam, dogadują mi, że może zmienię zawód na ogrodnika hehe.
Aczkolwiek są i tacy, którzy bardzo doceniają pracę włożoną w ogród. Kilka razy trafiło mi się, że osoby stojące na pobliskim przystanku autobusowym krzyczała z daleka, że piękny ogród tworzę. To było mega miłe.

To musi być naprawdę miłe Ja daleko od drogi mieszkam więc nie mam co liczyć na przypadkowych przechodniów.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 20:42, 13 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
DorKa napisał(a)

To musi być naprawdę miłe Ja daleko od drogi mieszkam więc nie mam co liczyć na przypadkowych przechodniów.

Ale możesz liczyć na nas
Rabaty wycyrklowalas super podziwiam ogrom pracy wykonanej
Ps. Ściąganie darni jeszcze Cię się nie śni
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 21:31, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Ale możesz liczyć na nas
Rabaty wycyrklowalas super podziwiam ogrom pracy wykonanej
Ps. Ściąganie darni jeszcze Cię się nie śni

Dziękuję Ci bardzo Zdecydowanie wolę Waszą opinie niż przechodnia za płotem
p.s o niczym innym nie myślę. Jak byś potrzebowała pozbyć się jakiejś darni to służę pomocą
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 21:39, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Lulilaj napisał(a)
DorKa ale gonisz dziewczyno nadążyć nie można
Proszę, pomysł i pstryk, już realizacja I to jaka. Koło wyszło Ci jak od cyrkla. Możesz być z siebie dumna. Ja czasami prostej linii nie potrafiłam zrobić prosto

Wracając do płyt, wydaje mi się, że wspominałaś że będziesz kupować prostokątne? Masz już jakieś, gdzieś upatrzone?

Ewa bo jedni zazdroszczą a drudzy podziwiają . Ja też jestem "sama". Nawet mój eM podchodzi sceptycznie do tematu, choć mam nadzieję, że to się zmieni. Ostatnio dopytuje się kiedy coś będę sadziła, bo żeby już było widać


Dzięki Asi, nawet niezłe oko mam z tego wynika. Miałam zrobić tak na próbę a potem korygować ale nie było co korygować
Płyty oglądałam póki co w necie w marketach, myślałam o prostokątnych ale nic jeszcze nie wybrałam. Myślisz,że jednak będą się gryzły te kwadratowe i prostokątne razem ?Zawsze mogę to zmienić.
Ciesz się,że eM zainteresowanie wykazuje To dobry znak. Mój póki co się nie wtrąca a to już dużo
____________________
Dorka Zakręcony ogród
wiklasia 21:58, 13 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Przyznaj się - laser Ci wycinał te rabaty . Perfecto!!!!
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
DorKa 22:16, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
wiklasia napisał(a)
Przyznaj się - laser Ci wycinał te rabaty . Perfecto!!!!

Laserowa to by mi się korekta wzroku przydała bo ślepa jestem dlatego tym bardziej dziękuję
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 11:44, 14 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny szarpnijcie mną jeżeli będzie taka potrzeba , tzn jak będę już za bardzo wymyślać Ale jako,że jestem teraz wkręcona w zrywanie darni, dłonie i tak już do sylwestra się nie zregenerują to właśnie wymyśliłam ,żeby pójść za ciosem i wyciąć kółko na froncie , tutaj :


Bo jak sobie pomyślę.że miałabym czekać na kostkę z tym kawałkiem to mogę się nie doczekać Dlatego też pomyślałam,że wytnę póki co koło a miejsca ,które zostaną po wycięciu darni można obsadzić jakąś trawką i kulkami. Dokupię tłucznia i wyrównam powierzchnię. Na wiosnę w środek jakieś drzweko można wsadzić i szaleć dalej ze zrywaniem i obsadzaniem. Ale przynajmniej forma będzie już taka jaka ma być. Jak myślicie ? Muszę coś tu zdziałać bo będzie mi ten kawałek psuł obraz całości W zasadzie już psuje
____________________
Dorka Zakręcony ogród
zoja 11:47, 14 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Ja bym od razu dążyła do docelowego kształtu... poza tym w razie jakby coś było nie tak, albo się nie spodobał to można jeszcze zmienić
Macham
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies