Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

DorKa 12:13, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
iwka napisał(a)
ależ się obkupiłaś no i bombki w kolorze jakiego szukałam i niestety u mnie nigdzie nie było.

wianek dla mnie bardzo ładny, trzeba ludzi przekonywać do takich fajnych rzeczy

No zobaczymy czy Pani w wieku przedemerytalnym będzie miała podobne zdanie Przypuszczam,że wątpię No cóż oby tylko się nie okazało,że mój jako jedyny sie nie sprzedał...Bo będę musiała sama kupić
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 12:26, 11 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Stroik śliczny, taki skandynawski Mnie sie takie podobają najbardziej. Pewnie pójdzie jako pierwszy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DorKa 12:32, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)
Stroik śliczny, taki skandynawski Mnie sie takie podobają najbardziej. Pewnie pójdzie jako pierwszy


Dzięki Nie musi pierwszy, byle poszedł
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 13:19, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
No, to zakupy się udały...
Wianek cudny
Pewnie też w pierwszej kolejności zwróciłabym na niego uwagę Takich tradycyjnych jest na pęczki...

Zostawiam cieplutkie świąteczne pozdrowienia i życzenia, bo faktycznie z czasem kiepściutko... Bardzo krótki ten czas oczekiwania w tym roku...



____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Magleska 19:03, 11 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Mnie też taki oryginalny bardzo się podoba świetny jest krasnal też boski i fajne zakupy ...
..ale poświęcenie tak wcześnie na giełdę pojechać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 20:15, 11 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Ale fajowy wianek .
Podziwiam samozaparcie, o 6 rano jechać na giełdę!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DorKa 07:58, 12 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dzięki dziewczyny Mój eMuś jak wstawałam rano spytał tylko czy normalna jestem
Wczoraj zrobiłam już wianki na drzwi ( dla mnie i sąsiadek ) Chyba troszkę za wcześnie... Jutro Wam pokażę. Miłego dnia!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:35, 12 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny muszę zmienić kształt tej rabaty bo nie jest kółkowa i nie pasuje do reszty. Analizując wszystkie wasze uwagi stwierdziłam,że faktycznie zostawię opaskę pod domem z kamieni ( tym bardziej ,że na drugiej części one już tam się znajduje więc pociągnę i tutaj. Może w przyszłości przemyce do tych kamyczków choć jakieś trawki
Po wyrównaniu prostej linii opaski chcę zrobić półkole przyklejone do niej :

Oczywiście kształtem ma nawiązać do głównego koła ale na rysunku nie wychodzi I pytanie o rośliny. Tak rośnie Cyprysik obtusa draht ( lubię go ma fajny pokrój i jest raczej karłowaty ) Ale musiałabym go stamtąd usunąć. I myślę o marikenie z żurawkami w półkolu. Co myślicie ?

____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 09:30, 12 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ale co, jak, dlaczego!? O co chodzi?!
Skąd ta prosta opaska się wzięła? Dlaczego rabatka taka mała?!
Zupełnie nie kumam tych zmian...
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 09:46, 12 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)
Ale co, jak, dlaczego!? O co chodzi?!
Skąd ta prosta opaska się wzięła? Dlaczego rabatka taka mała?!
Zupełnie nie kumam tych zmian...


Asia, spokojnie i tak nic nie zrobię zanim nie zaakceptujesz
Opaska miała być. Tak wszyscy zgodnie stwierdzili ( nawet Ty ),że to przydatna rzecz.A jeżeli ma nie być prosta to jak inaczej ?
Chodzi mi o to,żeby zostawić temat rzeka ścieżki, którą na tą chwilę odpuszczam. Nie mam pewności co do żadnej wersji a i też potrzeby takiej. Będziemy chodzić po trawie jak dotychczas Ścieżka póki co będzie tylko ta którą zostawiłam trawiastą, tyle, że na wiosnę zamienię ją w grysowo płytową. Tylko w związku z tym muszę coś zrobić z tą rabatą,żeby do całości pasowała. Ale nie pasuje co ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies