Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

ajka 18:44, 23 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
Magleska, ani mi się waż. Będę myśleć i kombinować ...
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 18:46, 23 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
ajka napisał(a)
Dziewczyny, nie wiem jeszcze do końca jak, ale dzieje się ... Mój mąż jak zobaczył piny od razu wziął się do pracy



Jak dla mnie -super! Lubię fale i kółka .

Aniu, przypomnisz jakiego masz tu bordowego berberysa?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 18:56, 23 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
Agatorek napisał(a)


Jak dla mnie -super! Lubię fale i kółka .

Aniu, przypomnisz jakiego masz tu bordowego berberysa?


Aga berberys to Thunberga Ruby Star, z gatunku tych miniaturowych, bardzo go lubię.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 19:30, 23 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
O mamo, giełda pomysłów nadal żywa To jest nad czym myśleć, czy mąż już zaczął działać z darnią?
Agatorek 19:34, 23 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
ajka napisał(a)


Aga berberys to Thunberga Ruby Star, z gatunku tych miniaturowych, bardzo go lubię.


Dzięki , muszę kupić
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dragonka 20:32, 23 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
No Aniu, po tych Madzi rysunkach to ja bym miała nie lada problem, bo są bardzo fajne i na pewno jest nad czym myśleć
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
ajka 20:38, 23 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
Dragonka napisał(a)
No Aniu, po tych Madzi rysunkach to ja bym miała nie lada problem, bo są bardzo fajne i na pewno jest nad czym myśleć


Baśka, ja myślę że Madzi rysunki są w pełni profesjonalne, trochę szkoda że tak późno, ale jeszcze coś z nich jestem w stanie wdrozyć w życie. Będziemy myśleli przez weekend. A dzisiaj jest już tak:



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 21:03, 23 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Brawo Wy to jest dopiero tempo działania zapowiada się ciekawy c.d. Madzia dała czadu, to fakt
ajka 21:53, 23 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
Zmienię trochę temat. To część, która dość rzadko pojawia się na zdjęciach, bo mnie wkurza od samego początku. Mam problem z tymi dereniami. Musiałam dwa przesadzić na tył działki, bo okazało się, że to inny gatunek. Sprzedawca wcisnął mi je jako elegantissima. W ich miejsce dosadziłam dwa małe, a jeden musiałam przesunąć do środka. Ten przesadzany źle to przyjął i teraz jest dużo mniejszy od innych (mam nadzieję, że to jednak ten sam gatunek co pozostałe). Ogólnie marzy mi się coś ale żywopłot z dereni, który mi przysłoni warzywniak. Chciałabym je jakoś przyciąć, wyrównać. Czy mogę to robić teraz? Bo wczesną wiosną tnie je się bardzo nisko, ale powinien być też czas na ogarnięcie tego chaosu na grządce?



Ten po prawej już się całkiem panoszy


Tu ten mały niewyrośnięty


I jeszcze hortensje

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magleska 22:00, 23 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Fajnie wyszło teraz pomyśl jak Ci się będzie po drugiej stronie podobać

ten tydzień miałam mocno pracowy ,więc nawet nie miałam sił ,żeby coś szukać ,czy pobazgrać w paintcie ...

żeby ładne okręgi wychodziły -to trzeba sobie zrobić taki prowizoryczny cyrkiel -
jakiś pręt ,czy patyk wbity w środek i sznurkiem ,jak cyrklem kreślisz kółeczka






tak sobie pomazałam jeszcze

edit
moje malunki mocno nieprofesjonalne więc wiesz ....z przymrużeniem oka


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies