Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Agatorek 07:36, 03 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
U mnie polar bear jeszcze nie kwitnie. Ale miałam trochę mniejsze od Twoich ... ale to chyba już czas na hortensje?

Edit: phantom mi nie kwitnie jeszcze. Z polar bear wszystko w porządku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anna_I 09:11, 03 sie 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Aniu, ale się u Ciebie pozmieniało A nie było mnie tylko trochę...Twoje Hortensje Polar Bear mi się podobają, w przyszłym sezonie pewnie i tak nie odróżnisz która ładniej się prezentowała
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
mrokasia 09:34, 03 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Pielenia tych chwastów nie zazdroszczę, szczególnie ostów ze żwirku. Ale co zrobić...
Rabatka z hakonkami na froncie fajnie wyszła, dałabym tam więcej tych kosodrzewin.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
ajka 20:06, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Hortensja Pinky Winky na pniu



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:07, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Dragonka tak jak chciałaś, dalszy rozwój pysznogłówek. Musiałam wbić im bambusy, bo się przewracały.



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:09, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Agatorek napisał(a)
U mnie polar bear jeszcze nie kwitnie. Ale miałam trochę mniejsze od Twoich ... ale to chyba już czas na hortensje?


Tak, chyba większość się już budzi Aga. Z niecierpliwością czekam jeszcze na Phantom. Za to Uciekająca Panna Młoda chyba się nie przyjęła Usychają jej gałęzie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:09, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Anna_I napisał(a)
Aniu, ale się u Ciebie pozmieniało A nie było mnie tylko trochę...Twoje Hortensje Polar Bear mi się podobają, w przyszłym sezonie pewnie i tak nie odróżnisz która ładniej się prezentowała


Oby rosły w siłę Staram się jak mogę by to pole coraz bardziej przypominało ogród.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:11, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
mrokasia napisał(a)
Pielenia tych chwastów nie zazdroszczę, szczególnie ostów ze żwirku. Ale co zrobić...
Rabatka z hakonkami na froncie fajnie wyszła, dałabym tam więcej tych kosodrzewin.


Myślę właśnie, że dokupię jeszcze jedną kosodrzewinę, tylko inną, kulistą i berberysa. Powinno w sumie wystarczyć.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Dragonka 20:30, 03 sie 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Dzięki Aniu One są naprawdę boskie, jakoś mi tak przypadły do gustu choć ich (jeszcze) nie mam. Chyba jutro zrobię pikowanie tych moich siewów, ciekawe jakie kolory z nich wyjdą.
Liście mają takie 'na oko' mocne chyba? Wyraźnie unerwione, wydają się sztywne, i ciągle przypominają mi liście malin Super że zaczynają Ci tak pięknie rozkwitać.

Hortensję na pniu sama wyprowadziłaś czy kupowałaś? Wysoka jest? Fajnie się przebarwia.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
ajka 20:43, 03 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Dragonka napisał(a)
Dzięki Aniu One są naprawdę boskie, jakoś mi tak przypadły do gustu choć ich (jeszcze) nie mam. Chyba jutro zrobię pikowanie tych moich siewów, ciekawe jakie kolory z nich wyjdą.
Liście mają takie 'na oko' mocne chyba? Wyraźnie unerwione, wydają się sztywne, i ciągle przypominają mi liście malin Super że zaczynają Ci tak pięknie rozkwitać.

Hortensję na pniu sama wyprowadziłaś czy kupowałaś? Wysoka jest? Fajnie się przebarwia.


Dragonka będę trzymać kciuki by się przyjęły. Aż poszłam sprawdzić. Maliny mają ciut grubsze liście i mocniej unerwione. Te są trochę szorstkie. Za to zapach mają nieziemski. Aż ma się ochotę je zjeść

Co do Pinky Winky - nie mam takich zdolności by ją sama wyprowadzać. Jest szczepiona na 1m. To prawda, ładnie się przebarwia.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies