Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 17:27, 06 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Magleska napisał(a)
Aniu zazdraszczam spotkania fajnie Wam
wczesnowiosenne kadry też mi się podobają -czemu tak daleko mieszkasz ech


No właśnie, ta odległość! Gdyby tak można było się teleportować... Ale wtedy to pewnie już nie miałybyśmy czasu na odwiedzanie tak skromnych ogródków jak mój tylko skakałybyśmy po angielskich albo jakiś tropikalnych!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 17:42, 06 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Ewa777 napisał(a)
Tworzycie super zgraną grupę ogrodniczek Tak trzymać dziewczyny
Rzeczka krokusowa urocza. Wymieniłaś tyle wykonanych prac, że nie uwierzę, ze nie masz porządku w ogrodzie

To forum, to fajna rzecz, tyle świetnych nowo poznanych osób. Mam to szczęście, że we trzy z jednego miasta poznałyśmy się właśnie tutaj na Ogr.

Ogarnięte z grubsza jest, ale do porządku który chciałabym mieć to jeszcze daleko


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 12:25, 07 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2820
Dziękuję za tak miłą gościnę. Miło było Was wszystkich poznać. Dopiero po wizycie na żywo mogłam lepiej się zorientować co gdzie się znajduje. U Ani już od progu przywitały nas kwitnące rzeczki krokusów.

Ciemierniki były tuż, tuż gotowe do rozkwitu.

Ciekawym połączeniem były przebiśniegi z konwalikiem.

Ilość ozdób na zabudowanym tarasie pozostawiała mega wrażenie dla odwiedzających.




Oprócz ciekawostek na tarasie, w ogrodzie też znajduje się wiele ozdób, dzięki czemu nawet zimą ogród ten jest ciekawy.


A taki kocio, podobny bardzo do mojego Puszysława, umilał mruczeniem czas.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
April 13:37, 07 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Ciekawym połączeniem były przebiśniegi z konwalikiem.

[/img]


Fantastyczne połączenie, takie eleganckie. Muszę koniecznie zgapić
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kordina 16:02, 07 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4774
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
...



Dzięki Patrycjo za relację, ogród Ani to jeden z moich ulubionych cudny ten puszysty bukiet no i uwielbiam te zakątki
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Gruszka_na_w... 16:09, 07 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22251
anpi napisał(a)

Ula, wiosna się rozpędziła i zieleni i kolorów coraz więcej. Mam fotki z przed tygodnia, a teraz kwitnie już o wiele więcej. Trzeba gonić z cięciem, bo już ciężko gdziekolwiek nogę postawić w rabacie , by czegoś nie podeptać.






Ze wszystkich piękności ogrodowych, ten zakątek zachwycił mnie najbardziej. Przebiśniegi w duecie z konwalikiem tez chwytają za serce. Przepiękny duet w znakomicie dobranym pojemniku.
Gratuluję pomysłowości w przygotowaniu spotkania. Pełen profesjonalizm!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makao 19:12, 08 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4678
anpi napisał(a)

I co, kupiłaś jakąś? Mi pasowałoby kupić jeszcze o większym zasięgu , tylko myślę jaką. Z tymi nie ma problemy z zamocowaniem, do innych trzeba robić jakąś konkretną konstrukcję ( przy wysiewach parapetowych) albo mieć specjalny regał do wysiewu i tam zamocować.

Kupiłam. Wygląda identycznie jak Twoja. Brałam z zielonych parapetów
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 19:16, 08 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4678
Czyli sezon spotkaniowy można uznać za otwarty
Super
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gosialuk 09:46, 09 mar 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5323
Aniu śliczne masz przebiśniegi, a krokusową rzeczkę mamie pokazywałam, bo jej się taka żółta zamarzyła i ma plan sadzić jesienią.
Taras widzę już wykończony i udekorowany w sam raz na spotkania.
U mnie dziś -4 i biało. Ale to ostatni taki zapowiadany duży minus. Wiadomo, że prognozy swoje, a życie swoje i to się może zmienić, ale na razie cieszę się tym.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 12:55, 10 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8211
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Dziękuję za tak miłą gościnę. Miło było Was wszystkich poznać. Dopiero po wizycie na żywo mogłam lepiej się zorientować co gdzie się znajduje. U Ani już od progu przywitały nas kwitnące rzeczki krokusów.

Patrycjo, dzięki za fotki. O tej porze ogród był jeszcze uśpiony więc nie wiele oferował do uwiecznienia. Ale krokusiki specjalnie Was zakwitły!
Oto kolejne odsłony tej rzeczki:



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies