Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

anabuko1 21:17, 26 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Teraz i ja będę szukać inspiracji i podpowiedzi co posadzić nad stawem
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
daszum 21:26, 26 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Łączka kwietna u Ciebie rzeczywiście się sprawdziła i może faktycznie idź w tym kierunku, żeby nie kusić złodziei .
Trawy i bambus w przyszłym roku na pewno będą już widoczne nad stawem. Bambus jak poczuje wilgoć może się rozszaleć Cieszę się, że mam jakiś minimalny udział w zagospodarowaniu tego zakątka
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 21:28, 26 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)
Teraz i ja będę szukać inspiracji i podpowiedzi co posadzić nad stawem
pozdrawiam serdecznie


Tak jak kiedyś mnie, tak ja teraz Tobie pokazuję interesujący wątek Pawlusa: https://www.ogrodowisko.pl/watek/2759-trawiasto-hortensjowe-ranczo-ze-stawem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
AgataM 21:30, 26 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Cały czas myślę i piszę, że Twój staw jest perełką ogrodu. Możesz go niesamowicie zagospodarować. Zresztą już to zrobiłeś. Możesz stworzyć różne plamy wokół wódy. Miejscami barwne plamy i w postaci kwiatów jednorocznych, w innych miejscach trawy i hortensje. A jeszcze indziej drzewa. Wiem że nasz już pomysł. Będę kibicować Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 21:40, 26 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
AgataM napisał(a)
Cały czas myślę i piszę, że Twój staw jest perełką ogrodu. Możesz go niesamowicie zagospodarować. Zresztą już to zrobiłeś. Możesz stworzyć różne plamy wokół wódy. Miejscami barwne plamy i w postaci kwiatów jednorocznych, w innych miejscach trawy i hortensje. A jeszcze indziej drzewa. Wiem że nasz już pomysł. Będę kibicować Pozdrawiam


Dziękuję Agato za kibicowanie.
To bardzo ważne. Myślę, że nie tylko dla mnie. Zajmujemy się swoimi ogrodami przede wszystkim dlatego, że lubimy rośliny i mamy mniejszy lub większy zmysł estetyki. Podziw w oczach innych jest swoistą nagrodą za trud. A zainteresowanie Ogrodomaniaków to już szczególnie
Takie wpisy dopingują mnie do pracy w moich ogrodach.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 21:42, 26 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
daszum napisał(a)
Łączka kwietna u Ciebie rzeczywiście się sprawdziła i może faktycznie idź w tym kierunku, żeby nie kusić złodziei .
Trawy i bambus w przyszłym roku na pewno będą już widoczne nad stawem. Bambus jak poczuje wilgoć może się rozszaleć Cieszę się, że mam jakiś minimalny udział w zagospodarowaniu tego zakątka


Masz, masz
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 21:54, 26 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Ciesze się, ze pomysł z łąką tak dobrze się sprawdził i tyle satysfakcji dał .....wreszcie po latach wysiłków i walce z Łobuzami. Wiedziałam, że pojedynczych roślin nie będzie się im chciało wykopywać z łąki
Miałam lekkie obawy czy ktoś nie przyjdzie wianków więc lub bukietów zrywać, ale okazało się, że nie więc tym bardziej cieszyTak trzymaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 21:55, 26 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dziękuję Sylwia
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Katkak 05:40, 27 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wacku, a gdybyś z wiosną so mnue zawitał, to chętnie podzielę się z Tobą miskantem olbrzymim. Muszę swoje uszczuplić, a czytam, że bambusy masz,to muskant też będzie pasował.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 20:35, 27 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
OK. Wiosną będę.
Bardziej na spotkanie z Wami liczę niż na miskanta ale roślinę z radością przyjmę
Bambusa karłowego od Danusi otrzymałem.
A kiedy byłby najlepszy czas? Który miesiąc?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies