Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sylwia_slomc... 10:00, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Piękny ten ogród.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 10:20, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Doroto,
przyznaje Ci rację: wszędzie można znaleźć piękne miejsca. Uważam, że Polska jest pięknym krajem. Widziałem ich wiele w rożnych zakątkach świata jednak Polska to szczególny kraj. Zastanawiam się czasami na ile w tym moim osądzie jest prawdy a ile patriotyzmu. Moje bezpośrednie okolice nie mają zbyt wiele pięknych miejsc. No, jedynie Moszna. Uważam, że zamek jest najpiękniejszym jaki widziałem (zobacz zdjęcia na stronie zamku). Jednak mam szczęście mieszkać niedaleko najpiękniejszej krainy w Polsce. To Dolny Śląsk. Oczywiście nie będę się o nim rozpisywał. Brak miejsca. Powiem jednak, ze Dolny Śląsk do czasów II WŚ był krainą gdzie osiedlali się najbogatsi Niemcy. Ich wspaniałe pałace w większości odrestaurowane, cieszą swym widokiem i udostępnionymi wnętrzami. Uwielbiam je zwiedzać, parki wokoło nich. Niewysokie góry dają niezapomniane krajobrazy.
Wijące się drogi, tajemnicze miejsca, dają niezwykłe wrażenia. Jarków to tylko jedno z wielu pięknych miejsc. Polanica Zdr. Duszniki, Świeradów, Cieplice i wiele, wiele innych.

W Twoich okolicach bywałem, jednak dawno. Od pewnego czasu myślimy z M odwiedzić Sandomierz, Szydłów w którym byłem w dzieciństwie, słynne Kurozwęki. Wierzę, że jest wiele innych miejsc wartych obejrzenia. M poszuka w internecie. Ona wybiera - ja realizuję. Tak było ostatnio z Rzeszowem. Pojechaliśmy na Targi, mimo iż to 400 km w jedną stronę. Spotkanie wzruszające a przy okazji zwiedzaliśmy piękny Rzeszów i okolice Ropczyc. Nie wiem czy w tym roku się uda bo planów jest co niemiara. No, ale całe życie przede mną

pozdrawiam słonecznie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 10:24, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny ten ogród.


Cieszę się Sylwio, że i Tobie się spodobał. Często w nim jestem. To mój ulubiony obok Wojsławic. Fotki nie oddają jego urody.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 10:28, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
AgataM napisał(a)
Toś przysalał z hiacyntami.... Ale jest pięknie.... I zapach jest oszałamiający
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych


Wam również Agato, Wam również

Wczoraj rodzinnie ( poszerzona rodzina + nieznajomy samotny) u mnie w domu. Niestety bez moich dzieci które są zbyt daleko.

Dzisiaj chyba na moje ranczo pojadę zobaczyć czy już można w ziemi grzebać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:05, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Wiosna u mnie w przedogródku zawitała!

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:07, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
I jeszcze jedno zdjęcie:
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 17:31, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
I to zawitała z przytupem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 17:41, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
I to zawitała z przytupem


Nareszcie i ja miałem co pokazać. Co prawda w skali mikro ale się rozwijam
A wiosna u wszystkich wybuchnie kwiatami
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:33, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Jeszcze mokro na grządkach. Trzeba czekać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Bogdzia 20:14, 03 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
W Jarkowie fajni własciciele , udało mi sie byc w tamtym roku a w Wojsławicach juz kilka razy były spotkania ogrodowiskowe i pewnie w tym roku też tak bedzie .Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies