Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 23:25, 27 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
daszum napisał(a)
Wacku, działasz na dwóch frontach: ogrodowym i remontowym, to i radość masz podwójną

Takie podejście jakie masz Ty, Danusiu bardzo mi odpowiada
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 23:34, 27 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
gogo napisał(a)
Wacku, bardzo dobre podejście do remontu, bo co nagle... itd
Ja się spieszyłam ze zrobieniem paneli w pokoju telewizyjnym i mam na samiutkim środku szparę i wystający panel
O tak, przez te 2 lata dużo się u mnie zmieniło, bo przede wszystkim rośliny urosły
Też Cię pozdrawiam


Remont jednak zbyt długo trwa. Trochę przyspieszę.

A co do zmian: dobre to co czas na lepsze obraca
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eda 11:49, 28 lip 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Piękne przechadzki liliowcowe i ścieżki zielone super wytchnienie od codzienności ...pozdrawiam i miłego dnia życzę
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Waclaw 19:59, 28 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
eda napisał(a)
Piękne przechadzki liliowcowe i ścieżki zielone super wytchnienie od codzienności ...pozdrawiam i miłego dnia życzę


Miło mi z powodu Twojej wizyty.
Liliowce lubię, Wojsławice to jeden z moich ulubionych ogrodów. A co do wytchnienia to każdy dzień jest dla mnie wytchnieniem i szczęściem. Nawet obecna praca fizyczna związana z remontem to dla mnie radość.
Znasz powiedzenie "łapać szczęście za nogi"? Ja je złapałem i trzymam, oj trzymam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Bogdzia 17:13, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jak to miło przeczytac ze ktos złapał szczęscie i trzyma , mało kto się tym chwali ,na ogół wszyscy narzekaja na spotykajace ich nieszcześcia.
Bliskości Wojsławic zazdroszczę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Waclaw 21:21, 06 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Myślę Bogdziu,
że to kwestia podejścia do życia. Nie znam nikogo kto ustrzegł by się niedoskonałości życia. Jak niektórzy powiadają: " co chatka to tarapatka". Mam wielkie szczęście, że jak na razie udaje mi się minimalizować skutki niepowodzeń, chorób i innych nieszczęść. A może tylko wypieram ze świadomości przykrości? Fakt faktem mam optymistyczne podejście do świata i ludzi. Tych którzy po drodze wyrządzili mi krzywdę nie unikam, zachowuję się przyzwoicie ale miłością ich nie darzę. Przez życie idę z podniesioną głową ciesząc się jego urokami.
Wojsławice to jedno z moich ulubionych miejsc. Jest ich jednak więcej, znacznie więcej, w każdym regionie i zakątku Polski i Świata. Wciąż jestem głodny nowych wrażeń
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:26, 07 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Wczoraj cyknałem kilka zdjęć.
Najpierw lilie. To ich drugi rzut. Pierwszy był bardzo okazały ale umknęło mi zrobienie zdjęć.

Jest ich jeszcze trochę ale jeszcze się nie otworzyły. Trzeci rzut będzie, oceniam za miesiąc.
Trochę moich liliowców. Nie jest to ta feeria jaką miałem nad stawem ale też cieszą.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:29, 07 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:31, 07 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166

I takie tam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 15:32, 07 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies