Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Gosialuk 02:31, 14 sie 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Faktycznie. Podziwiam za to drewno. Ja poszłam na łatwiznę i zamówiłam dwa kubiki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 11:22, 15 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosialuk napisał(a)
Faktycznie. Podziwiam za to drewno. Ja poszłam na łatwiznę i zamówiłam dwa kubiki.

Mam nadzieję, że to już ostatni raz kupuję drewno do kominka bo brat ma las i buki już rosną. Spore są i za kilka lat już z przecinki będą się nadawały do kominka
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Monia81 19:28, 15 sie 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Czytam o remoncie, że trwa, no ale już bliżej końca jak już kuchnia ogarnięta to z pokojami szybciej pójdzie powodzenia
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gogo 22:10, 15 sie 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wacku, ta hortka z patyczka piękna, masz dobrą rękę
Ty już z remontem bliżej końca, bo jak będzie kuchnia gotowa, to reszta pójdzie ekspresowo
A za porąbanie takiej ilości drewna to Ci się należy medal, ale dla kominka warto się trudzić
Kominek to moje marzenie, niestety nie do zrealizowania, bo komin jest w ścianie w przedpokoju /to raczej kiepskie miejsce/, a po bokach ściany grubości 60 cm
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Waclaw 08:32, 16 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)
Czytam o remoncie, że trwa, no ale już bliżej końca jak już kuchnia ogarnięta to z pokojami szybciej pójdzie powodzenia

Dziękuję Monia
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 08:34, 16 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Wacku, ta hortka z patyczka piękna, masz dobrą rękę
Ty już z remontem bliżej końca, bo jak będzie kuchnia gotowa, to reszta pójdzie ekspresowo
A za porąbanie takiej ilości drewna to Ci się należy medal, ale dla kominka warto się trudzić
Kominek to moje marzenie, niestety nie do zrealizowania, bo komin jest w ścianie w przedpokoju /to raczej kiepskie miejsce/, a po bokach ściany grubości 60 cm


Marzenia się spełniają. Ważne aby je mieć.
Mnie się udało bo jeden z kominów jest usytuowany w ścianie "pokojowej"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
gogo 00:05, 27 sie 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wacku, nasz znajomy, który robi kominki definitywnie wykluczył możliwość podłączenia do istniejącego komina
Byłaby możliwość kominka w ścianie dla dwóch pokoi, ale musiałby być drugi komin i to zewnętrzny, o niebotycznej wysokości /ok. 12 m/, czyli niebotyczny koszt całości
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Waclaw 19:30, 27 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Ja swoją kozę podłączyłem do istniejącego komina, dotychczas nieużywanego. Komin nie jest wysoki. Biegnie z piwnicy poprzez parter i I piętro na dach. kondygnacje mają 2,6 m. Komin wystaje nad dach około 1 m to daje trochę więcej jak 8 m.
Po zimę powiem Ci można czy nie można podłączyć kominka na drzewo do istniejącego komina. Brat za ścianą zrobił dokładnie tak samo późną zimą tego roku. Palił polana i nic złego się nie działo.
Pożyjemy - zobaczymy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:46, 27 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dzisiaj zrobiłem zdjęcie mojego Przedogródka z okien mojej przyszłej sypialni.
Koło bramy ścięto uschniętą sosnę.

Za drogą zacząłem tworzenie ogrodu
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 22:13, 27 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
Ta Twoja rabatka już ma słuszne rozmiary Nie dziwię się, że chciałeś mieć ładny widok z okna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies