Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

AgataM 21:26, 11 lip 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Waclaw napisał(a)


Jesteś bardzo miła. Dziękuję za taką ocenę.
W Przedogródku działam niespiesznie. Już dawno doszedłem do wniosku, żeby robić tylko to i tylko tyle żeby sprawiało przyjemność. Jeśli się zmęczę, jeśli mi się nie chce pielić to siadam na ławce, spoglądam na moje rabatki i oddaję się ogrodniczym marzeniom kontemplując widoki. A że widzę wiele niedostatków? - jest temat do kolejnych marzeń, planów, nowych nasadzeń i roszad.
Czereśnie chrupię codziennie. Ale przez deszcze dużo się zmarnowało. No cóż, nie żałuję
I my pozdrawiamy


Oprócz niespiesznego działania, to robię to samo
Padnięta po pracach ogrodowych ( najczęściej robię dużo i szybko bo czas, czas) siadam na huśtawce i planuję jaką rośliną załatać wolne miejsce w rabacie Dalej mogę zacytować Ciebie
..........
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Waclaw 13:45, 13 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
AgataM napisał(a)


Oprócz niespiesznego działania, to robię to samo
Padnięta po pracach ogrodowych ( najczęściej robię dużo i szybko bo czas, czas) siadam na huśtawce i planuję jaką rośliną załatać wolne miejsce w rabacie Dalej mogę zacytować Ciebie
..........[/quote
I niech dalej życie sprawia nam radość i duuuużo przyjemności czego Tobie i sobie życzę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 13:52, 13 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
daszum napisał(a)
Wacław, chronisz czereśnie przed ptakami, czy dzielisz się z nimi


Danusiu, oczywiście dzielę się. Ja tego wszystkiego nie przejem. Moja śp. mama zawsze starała się zebrać wszystkie owoce aby nic się nie zmarnowało. Przy tym było masę pracy ze zrywaniem, czyszczeniem, gotowaniem. Koszty. Ja wyznaję inną filozofię: wszystkie drzewa i krzewy owocują aby mi sprawić przyjemność i radość. Jem owoce dopóki są, robię przetwory jeśli mi się chce, pozwalam korzystać innym a reszta ... to nawóz
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 14:33, 13 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Wziąłem urlop i pojechałem zwiedzać.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 14:34, 13 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 14:37, 13 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
kolejne miejsce
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 14:33, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)



W Przedogródku działam niespiesznie. Już dawno doszedłem do wniosku, żeby robić tylko to i tylko tyle żeby sprawiało przyjemność. Jeśli się zmęczę, jeśli mi się nie chce pielić to siadam na ławce, spoglądam na moje rabatki i oddaję się ogrodniczym marzeniom kontemplując widoki. A że widzę wiele niedostatków? - jest temat do kolejnych marzeń, planów, nowych nasadzeń i roszad.
A ja siedzę sobie pod gruszą i w nosie mam, że trzeba usuwać przekwitniętw roślinki. Za gorąco!

Wacławie daj kilka zdjęć z nowej części ogrodu w Jarkowie. Jestem ciekawa tej nowej części, ale tą pierwszą też z miłą chęcią oglądam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 14:10, 15 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
A ja siedzę sobie pod gruszą i w nosie mam, że trzeba usuwać przekwitniętw roślinki. Za gorąco!

Wacławie daj kilka zdjęć z nowej części ogrodu w Jarkowie. Jestem ciekawa tej nowej części, ale tą pierwszą też z miłą chęcią oglądam.


Dorotko, musimy poczekać do następnej wizyty. Tym razem, w towarzystwie, nie robiłem wielu zdjęć.
Odpoczywaj, kiedy gorąco nie ma zbyt wielu chęci do ciężkiej pracy a i na słońcu niebezpiecznie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Bogdzia 21:04, 15 lip 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Waclaw napisał(a)


Danusiu, oczywiście dzielę się. Ja tego wszystkiego nie przejem. Moja śp. mama zawsze starała się zebrać wszystkie owoce aby nic się nie zmarnowało. Przy tym było masę pracy ze zrywaniem, czyszczeniem, gotowaniem. Koszty. Ja wyznaję inną filozofię: wszystkie drzewa i krzewy owocują aby mi sprawić przyjemność i radość. Jem owoce dopóki są, robię przetwory jeśli mi się chce, pozwalam korzystać innym a reszta ... to nawóz


Bardzo dobra filozofia i tylko szkoda ze mieszkam daleko bo bym wpadła na te czereśnie bo pięknie wyglądają a takie prosto z drzewa muszą byc przepyszne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 23:18, 15 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Waclaw napisał(a)
Wziąłem urlop i pojechałem zwiedzać.

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies