Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

AsiaK_Z 20:27, 24 wrz 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Boszzzzz, Gierczuuuuuś, ale się cieszę mój eM podsumował, że musowo trza Cię tzn. Was odwiedzić hektarów gratuluję ♡ te niesłowne firmy zaorać i posiać na ich zgliszczach kukurydzę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 21:08, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81567
Gierczuś taka cisza, cisza i cisza, a potem wejście z przytupem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 07:05, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
No wreszcie Już myślałam, że nie wrócisz a bardzo brakowało mi Twojego poczucia humoru.
Areały świetne. Ściskam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 09:54, 25 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne tereny i super miejsce na nowy podłużony ogród... plener już nie dziewiczy, nowe wyzwanie i już tyle zrobione... Gratulacje i witaj po dłuższej nieobecności
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
nicol21 11:17, 25 wrz 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10275
Fajnie, że jesteś! Przygody, przygody... oby udało się Wam w tym roku grubsze prace zrobić, może nawet coś późną jesienią dosadzić.

Z czystej ciekawości jak duże były te ciężarówki co ziemię przywiozły . Próbuję złapać skalę ile to jest 15m3 bo do zasypywania dołka się zbieram.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gierczusia 16:05, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)
No i jesteś Elu ależ masz rozpierduchę niezłą i jaki ten teren do zagospodarowania fajny, ja na swoich brukarzy nie mogę narzekać, super ludzie i fajna ekipa była, no ale czasami się trafi niezbyt dobrze... buziaczki Kochana, pozdrawiamy


Moniu rozpierducha powoli się przeradza w nowy porządek, co mnie baaaardzo cieszy
Po jakimś czasie też udało mi się znaleźć świetnych brukarzy
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:10, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Boszzzzz, Gierczuuuuuś, ale się cieszę mój eM podsumował, że musowo trza Cię tzn. Was odwiedzić hektarów gratuluję ♡ te niesłowne firmy zaorać i posiać na ich zgliszczach kukurydzę


A Wy jeszcze nie jedziecieeee ??????.. Przeca wiesz ,że nasze drzwi zawsze dla Was otwarte a teraz już gabarytowo luźniej będzie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:14, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gierczuś taka cisza, cisza i cisza, a potem wejście z przytupem


.... To nie takk.....najpierw walka o kupno i żeby się dogadać ( a łatwo nie było ) potemtaka niechęć do roboty w tem co było..bo wiesz...już...już będzie rozpierducha..potem znów problemy i przeciągające sié terminy...więc jak tu mówić o przytupie ??... to wyglądało raczej , jak ostatnie podrygi zdychającej ostrygi

Ale wreszczie nadszedł ten..nieeee .....TEN czas
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:29, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Może w tzw międzyczasie dalszy ciąg relacji

Bo potem było tak



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:33, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
No wreszcie Już myślałam, że nie wrócisz a bardzo brakowało mi Twojego poczucia humoru.
Areały świetne. Ściskam


Jakie to miłe , kiedy wracając usłyszy człek parę miłych słow dziękujé Ewciu
Ja o Was często myślę..co tam słychać..wiele rzeczy się złożyło na moją nieobecność...ale marudzić nie zamierzam..oooo..nie

Resztki humoru chyba mi jeszcze zostały to siem postaram
Ściskam Ewka
Ps..mam nadzieję ,że tego areału nie spinkolę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies