Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 16:41, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)
Piękne tereny i super miejsce na nowy podłużony ogród... plener już nie dziewiczy, nowe wyzwanie i już tyle zrobione... Gratulacje i witaj po dłuższej nieobecności

Hej fajnie ,że zaglądasz .. Przedlużony.. noo dokładnie przedtem była kiszka w jedna stronę a teraz będzie w drugą
Ciekawe co z tego wylezie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:43, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)
Fajnie, że jesteś! Przygody, przygody... oby udało się Wam w tym roku grubsze prace zrobić, może nawet coś późną jesienią dosadzić.

Z czystej ciekawości jak duże były te ciężarówki co ziemię przywiozły . Próbuję złapać skalę ile to jest 15m3 bo do zasypywania dołka się zbieram.

Ewelina chyba już dawno po fakcie , ale 12 ton

Właśnie walczymy z czasem..a może raczej z warunkami pogodowymi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:50, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Potem było tak ..pierwsze zarysy geometryzacji ogrodu ...czy dobrze zrobiłam ?? sama nie wiem ..wielokrotnie namawialiście mnie na zmianę stylu na proste linie ..czy to się sprawdzi ..zobaczymy wszystko wyjdzie w praniu


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
danuta_szwajcer 17:08, 18 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
O fajnie, że jesteś, taki etap tworzenia czegoś nowego to już sama przyjemność Elu, masz już doświadczenie to zapewne wyczarujesz piękne miejsce. Najpierw musi być rozperducha , zima do planowania a wiosna już do realizacji Pozdrawiam cieplutko
____________________
Liliowo i kolorowo:)
gierczusia 17:22, 18 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
O fajnie, że jesteś, taki etap tworzenia czegoś nowego to już sama przyjemność Elu, masz już doświadczenie to zapewne wyczarujesz piękne miejsce. Najpierw musi być rozperducha , zima do planowania a wiosna już do realizacji Pozdrawiam cieplutko

Danusiu jak miło Cię widzieć

Na wiosnę to już mam nadzieję tylko sadzenie mi zostanie
Bo akcja całe czas w toku
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 17:28, 18 paź 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Eluś, jak fajnie, że znów jesteś, i to z takim 'przytupem'. Dzieje się
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kasya 17:37, 18 paź 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
gierczusia napisał(a)
Może w tzw międzyczasie dalszy ciąg relacji

Bo potem było tak






O kurcze... ale się dzieje
Tego troszkę zazdroszczę
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 18:33, 18 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
gierczusia napisał(a)
Potem było tak ..pierwsze zarysy geometryzacji ogrodu ...czy dobrze zrobiłam ?? sama nie wiem ..wielokrotnie namawialiście mnie na zmianę stylu na proste linie ..czy to się sprawdzi ..zobaczymy wszystko wyjdzie w praniu



Ten zygzak to ścieżka będzie? Bo mi się wydaje po prawej bardzo szeroka ta rabata nie będzie problemu z pielęgnacją? Chyba, że to trawnik ma być...
Masz może jakiś planik wyrysowany? Zdradź plany choć ciut ciut co? Jakie rośliny w planach?
Ale robota jak już zaczęta to widać, że idzieKibicuję

edit. teraz się dopatrzyłam, że tam jeszcze sznurki dodatkowe kształty wzdłuż zygzaka nanoszą, to już mnie mega zaintrygowało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Toszka 18:54, 18 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Elu, jak to mówią: musi być gorzej, by było lepiej. I będzie cudnie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Magleska 19:03, 18 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Elu fajnie Cię widzieć podglądam nowy teren-ciekawie zaczyna wyglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies