Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 09:33, 20 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Potem przyszła kolej na miejsce rekreacyjne czyli z barem powstał plac z tyłu działki , żeby mi wizualnie nie szpebił


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 09:49, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81933
Ooo tu już prace mocno zaawansowane Elu ten trawnik po prawej stronie to jeszcze wasz czy tylko to uprawione?
A te drzewka za ostatnim placykiem wasze? Jeśli tak to fajnie, ze już takie duze drzewo macie na działce, będzie na czym oko w wyższej partii oprzeć, a nie jak u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 11:07, 20 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ooo tu już prace mocno zaawansowane Elu ten trawnik po prawej stronie to jeszcze wasz czy tylko to uprawione?
A te drzewka za ostatnim placykiem wasze? Jeśli tak to fajnie, ze już takie duze drzewo macie na działce, będzie na czym oko w wyższej partii oprzeć, a nie jak u mnie


Nieeee dziki trawnik należy już do sasiada..za to drzewo za placykiem a nawet bym powiedziała..lasek za placykiem jest nasz


Czeremcha jest booska prawda ?? Potem już kiedy prace były južż zaawansowane , żałowałam ,że nie jest wewnatrz ogrodu..ale za nia jest juž mega górka i naprawdę masa zielsk różnej maści wcilenie tego wgłab ogrodu byłoby strasznieee trudne moj chłop od ogrodu przyciał dolne gałęzie tej czeremchy, i wtedy pokazała się jako cuuudowne drzewo wielopniowe
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 12:25, 21 paź 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na telefonie to nic nie widać ale wiem jedno że dzieje się.... I to mnie najbardziej cieszy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anda 12:35, 21 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Wow wow wow
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BasiaLT 13:15, 21 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Normalnie szczęka mi opadła... super efekt. Nie ma to jak robić coś z rozmachem.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Agania 13:57, 21 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie się dzieje jak Wy działacie o jacie jakie chodniki i tarasy powstały w trójkąty poszłaś

Gierczusia super wyszło...ciężki sprzęt i dobra ekipa do układania kostki to ja rozumiem

Gratulacje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 17:03, 21 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18427
super świetnie te chodniczki i placyk wyglądają
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 20:47, 21 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mała Mi - Anulek cieszę się ,że jesteś .. Cały czas czekam na jakieś info ,że jesteś na Ślasku, bo liczę,że bez względu na rozpierduchę wpadniesz do mnie na kawkę zapraszam bardzo serdecznie bardzo , bardzo

Ewciu-Ando strasznie się boję jak to wyjdzie....serio.....


Basiu LT...no to jest prawda ,że się dzieje..czy to rozmach..hmmmm mam nadzieję



Aganiu ja naprawdę czuję się strasznie niepewnie...mam nadzieję ,że w końcu efekt będzie ok..tzn..chciałabym,żeby był fajny , a nie ..ledwo ok .... Z uporem maniaka pilnowałam chłopa ,żeby utrzymał wszędzie katy proste między ścieżkami nabijał się ,że mam zboczenie zawodowe

Madziu od wilka..trzymajcie za mnie kciuki plissssss żebym tego nie schrzaniła


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:54, 21 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A w tzw " międzyczasie " wyrosła u mnie trawa



Može jeszcze pewne rzeczy objaśnię

Duży placyk na lewo- pod altanę
Mały placyk ze żwirkiem na prawo ( centralnie prawie) na leżaczki z założeniem malusiego ciurkadełka obok

Wielka klapa zielona po lewej zaraz za trawnikiem- klapa od kolejnego zbiornika na deszczówkę...


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies