Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 17:57, 01 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Nowy kolor tarasu super Kiedyś przejeżdżałem obok Ciebie i się zastanawiałem - rośnie już wszystko czy nie rośnie

Ela mega dobra szkółkę masz w Mikolowie na Rolniczej Muszę tam kiedyś zdążyć pojechać, bo sobie drzewo na drugim pietrze wymyśliłem, a jakoś ostatnio późno kończę robotę

Sebuś jeszcze prawie nic nie rośnie..ale powolutku ni znam tej szkołki w Mikołowie, więc serdecznie dziekuję trochę mi szkoda ,że ostatnio taka moda,że firmy nie maja stron tylko fejsa....nie ma tam oferty ani cen..i trzeba jechać lub dzwonić...
A jakieś to drzewo wymyślił na drugie piętro ?? Ciekawam jestem baardzo szukam cisów hicksii na żywopłot..czy hilli..zawsze zapomnę masz może jakieś tajne polecenie na ucho ?? bo tycie to sa , a ja bym chciała już takie spore
Ps..trzeba się Sebku cieszyć,że robota jest..ja też muszę uczyć zdalnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:59, 01 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
popcorn napisał(a)
Hahahaha Powodzenia!!! Przyjdę obejrzeć efekt I wirtualnie posiedzieć na tarasie

... Może kiedyś uda się usiaść na żywo ?? kto wie ??.. A czym pryskasz te Twoje buksy, jeśli to nie tajemnica ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
waldek727 18:38, 01 maj 2020


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
gierczusia napisał(a)


Rillliiii ??
cześć Waldziu no Ty chyba chcesz,żeby mnie z Ogrodowiska wyrzucili za nieobyczajne posty


Nigdy w życiu Eluni nie może zabraknąć na ,,Ogrodowisku". Już tyle dziewcząt odeszło z naszego Puebla zostawiając nam tylko niedokończone ogrody.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Pola 18:55, 01 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
O rany, cudnie to wygląda... wypasiona altana, będę zaglądać bo muszę zobaczyć końcowy efekt....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ewa777 10:23, 02 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18482
gierczusia napisał(a)

Ewciu musimy jeszcze kiedyś na spokojnie pogadać , bo okolice 20-21.00 to u mnie taki młyn ,że gadałam niestety tylko jednym uchem
Malowałam taras zawsze na ciemny braz bo mi się wydawało,że fajnie pasuje do stolarki okiennej...a teraz grafit mi pasuje..do ..dooopyyyy nie no..dachu ale jest znacznie lepiej..
Basen - must have męża..ale w obecnej sytuacji może być strzałem w dziesiatkę
Metka od kuriera była z hasłem Pruszcz, ale ogrodnictwo Aga jest w Pelplinie ... Boooska obsługa, fajny wybór roślin
Fontanna hmmmmm..własnie się robi ściskam moccnooo


Elusia, a co u nich zamówiłaś? Pochwal się
Weszłam na ich stronę, ale na razie nie znalazłam tego, czego szukam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 10:38, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


Elusia, a co u nich zamówiłaś? Pochwal się
Weszłam na ich stronę, ale na razie nie znalazłam tego, czego szukam

Kalmie...to przez nie na nich trafiłam na Alle..potrzebowałam czegoś co zakryje pokrywę zbiornika..jest zimozielone i lubi słońce..zadzwoniłam tam i kobieta mnie zachwyciła swoim profesjonalizmem i poziomem obsługi..więc potem były : miskanty morning, pióropuszniki , hortensja i żurawina...roślinki wypasione , nie takie małe zdechlaki w doniczkach p9
Polecam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:41, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pola napisał(a)
O rany, cudnie to wygląda... wypasiona altana, będę zaglądać bo muszę zobaczyć końcowy efekt....
cieszę się Jolu ,ze się podoba tworzenie kolejnego ogrodu jest zuupełnie inne niż pierwszego kiedy już dużo więcej wiesz i wiesz jakie błędy przedtem popełniłeś
Zachwyca mnie Twoja konsekwencja kolorystyczna w ogrodzie..to jest to o czym myślę teraz najintensywniej
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:56, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)


Nigdy w życiu Eluni nie może zabraknąć na ,,Ogrodowisku". Już tyle dziewcząt odeszło z naszego Puebla zostawiając nam tylko niedokończone ogrody.

Dzięki ale i tak miałam dluuugie wagary ludzie tutaj odchodza i przychodza..ale najcudowniejsze jest to ,że jest ten trzon, który trwa niezmiennie i to jest to !!
Ciekawe czy zdarzaja się jesczze takie wielkie zloty....teraz o zywiście odpada, ale przecież to szaleństwo kiedyś się skończy...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 11:06, 02 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Danusia taki zlot rocznicowy w tym sezonie planowała, ale czy się uda, oby....
U nas też zloty i to wcale nie małe, ale bardziej jednak kameralne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 11:13, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Wczoraj w Święto Pracy panowie od ogrodu przyszli robić poprawki...wiec te najgrubsze prace są ukończone jeszcze ciurkadełko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies