Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Ewa777 11:16, 02 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18491
gierczusia napisał(a)

Kalmie...to przez nie na nich trafiłam na Alle..potrzebowałam czegoś co zakryje pokrywę zbiornika..jest zimozielone i lubi słońce..zadzwoniłam tam i kobieta mnie zachwyciła swoim profesjonalizmem i poziomem obsługi..więc potem były : miskanty morning, pióropuszniki , hortensja i żurawina...roślinki wypasione , nie takie małe zdechlaki w doniczkach p9
Polecam


To rzeczywiście lepiej zadzwonić Na stronie pewnie wszystkiego nie mają.
Niezłe zakupy zrobiłaś To kiedy sadzisz?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 13:12, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusia taki zlot rocznicowy w tym sezonie planowała, ale czy się uda, oby....
U nas też zloty i to wcale nie małe, ale bardziej jednak kameralne

Myślę,że przez to całe szaleństwo duży zjazd w tym roku może nie wypalić ale cieszę się,że dalej nasze mikro zjazdy się odbywaja to pozwala mi mieć nadzieję,że wnet Was zobzczę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:21, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


To rzeczywiście lepiej zadzwonić Na stronie pewnie wszystkiego nie mają.
Niezłe zakupy zrobiłaś To kiedy sadzisz?


to jest fajne,że można tam znależć większe, starsze rośliny... wtedy sadzisz i od razu widać tych pióropuszników też troszkę szukałam
Kiedy sadzę ??? Ojjjj , nie wiem..myślę intensywnie o kolorarch..na poczatku chciałam tylko biały i limonkowy..teraz tak myślė,że jednak mam dwa czerwone drzewa, więc może będę musiała swoje chciejstwo kolorystyczne zmodyfikowac kupiłam sobie teź internetowy kurs nasadzeń, więc nie sadzę tylko się gapię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 15:31, 02 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Kalmie są przepiękne Gdybym miała kwaśną ziemię to już bym je u siebie miała
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gierczusia 15:46, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Kalmie są przepiękne Gdybym miała kwaśną ziemię to już bym je u siebie miała

Też nie nam Ewciu ale musiałam czymś tą klapę zbiornika zasłonić, i musiało to lubić słońce..rododendron odpada...starałam się w kwestii gleby, może będzie git
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
nicol21 18:21, 02 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
kurczę, z mikroogródka do ogrodu w którym i altana, i placyk na leżaki i strefa basenowa i inne cuda!Super!
Nowy kolor tarasu dużo fajniejszy. Będzie gites.
Super trafić na fajnych sprzedawców co mają dobre i ładne rośliny i chętnie doradzają.

Czekam na nowe fotorelacje bo teraz wymówki nie masz!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ewa777 18:27, 02 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18491
gierczusia napisał(a)


to jest fajne,że można tam znależć większe, starsze rośliny... wtedy sadzisz i od razu widać tych pióropuszników też troszkę szukałam
Kiedy sadzę ??? Ojjjj , nie wiem..myślę intensywnie o kolorarch..na poczatku chciałam tylko biały i limonkowy..teraz tak myślė,że jednak mam dwa czerwone drzewa, więc może będę musiała swoje chciejstwo kolorystyczne zmodyfikowac kupiłam sobie teź internetowy kurs nasadzeń, więc nie sadzę tylko się gapię


Eluś, a kiedy kończysz ten kurs internetowy? Oby nie jesienią ;-D
A ja dziś bez kursu posadziłam 72 begonie Teraz odpoczywam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Sebek 19:07, 02 maj 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)

Sebuś jeszcze prawie nic nie rośnie..ale powolutku ni znam tej szkołki w Mikołowie, więc serdecznie dziekuję trochę mi szkoda ,że ostatnio taka moda,że firmy nie maja stron tylko fejsa....nie ma tam oferty ani cen..i trzeba jechać lub dzwonić...
A jakieś to drzewo wymyślił na drugie piętro ?? Ciekawam jestem baardzo szukam cisów hicksii na żywopłot..czy hilli..zawsze zapomnę masz może jakieś tajne polecenie na ucho ?? bo tycie to sa , a ja bym chciała już takie spore
Ps..trzeba się Sebku cieszyć,że robota jest..ja też muszę uczyć zdalnie


Graba chciałem albo Buka - ale może być tez bambus Jak widzisz wymagania mam mocno sprecyzowane

Duże cisy... nie wiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 19:28, 02 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ela no to szybko ten kurs kończ. Sadzić trza. Do biało limonkowego czerwienie albo mocne róże, bordo, dołóż aby okresowo kwitły bo będzie ci mocnego akcentu kolorystycznego brakować.
Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 21:03, 02 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
gierczusia napisał(a)

Myślę,że przez to całe szaleństwo duży zjazd w tym roku może nie wypalić ale cieszę się,że dalej nasze mikro zjazdy się odbywaja to pozwala mi mieć nadzieję,że wnet Was zobzczę

Też taką nadzieję mamy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies