Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

sylwia_slomc... 20:02, 10 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Monia81 napisał(a)
Te bzy czarne fajny pomysł, ja kupiłam ostatnio bez czarny Green Tower, podobne listki do klonów palmowych, ale ja ogólnie bzy czarne lubię

Dziewczyny bzy czarne szybko rosną ogromne, zwłaszcza te z nazwą tower. Aga Abiko może Wam pokazać bo ma, jak Jej szybko rośnie. Jak zetniesz nie zakwitnie, albo słabiej no i owoce potem ufarbują te kamyczki i nie tylko zwłaszcza jak się ptaki zlecą, chyba, że Ela będzie wycinać kwiaty po kwitnieniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:03, 10 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
gierczusia napisał(a)


A to moze ten sam o którym Gosia pisze A Ty Moniu co byś tam dala? Przegroda optyczna między altana6 A placykiem z lezaczkiem ?


No mi by tam pasowało coś kolumnowego typu grab lub amonagawa a w nóżkach np rozplenica hemlen lub hakonka, bo tam za dużo jednak miejsca nie ma, chociaż nie wiadomo jak jeszcze ta brzoza?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:07, 10 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
No i teraz się zastanawiam, a jaki szeroki jest ten pasek do obsadzenia? bo może faktycznie trawy wyższe? hmmm
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gierczusia 20:07, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sylwia już mi Waldek mówił o tych implantach właśnie...rozumiem, że ozdobą są te białe pioropusze łatwo jest dostac tą trawę? Z czym.masz ją prowadzoną?
Dzięki, że tyle trudu sobie narobiłaś ,że fotek szukałaś.. buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 20:15, 10 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Mogę usunąć już? Ja mam koło oczka przy cyprysie nutkajskim, powojnikach, zawilcach jesiennych, teraz dosadziłam red barony i hakonki właśnie na tym wysokim wale wokół oczka, zobaczymy jak to będzie wyglądało Elu. U mnie więcej można mieszać bo w całym ogrodzie mam namieszane jak nie wiem co
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 20:16, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czekaj Koniu zrobię plan i szybko polece6 zmierzyc bo takie tłumaczenie to poszaleć można


Byłoby super gdyby leżąc na leżaki nie widzieć ludzi w altanie i odwrotnie..wiec nasadzenia musiałyby mieć jakieś 120/150 cm...zeby oddzielić

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:18, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mogę usunąć już? Ja mam koło oczka przy cyprysie nutkajskim, powojnikach, zawilcach jesiennych, teraz dosadziłam red barony i hakonki właśnie na tym wysokim wale wokół oczka, zobaczymy jak to będzie wyglądało Elu. U mnie więcej można mieszać bo w całym ogrodzie mam namieszane jak nie wiem co

Nie usuwaj proszę widziałam tam tą debatę z hakone i redbaronem i jest przeslicznaa memory jest z boku tak ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 20:20, 10 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
gierczusia napisał(a)

Nie usuwaj proszę widziałam tam tą debatę z hakone i redbaronem i jest przeslicznaa memory jest z boku tak ??

Ta rabata z hakone to od moich przyjaciół, a memory ode mnie. Ale Oni też tam mają miscanta jakiegoś;0
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:21, 10 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18516
Ela
fajnie tworzysz

cisy -cena adekwatna do wielkości niech zdrowo rosną
Memory mam ,bardzo lubię ….jedynym minusem jest to ,że u mnie one bardzo szybko nabierają ciała ,a wykopać i podzielić ,to lekka masakra

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
gierczusia 20:24, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ta rabata z hakone to od moich przyjaciół, a memory ode mnie. Ale Oni też tam mają miscanta jakiegoś;0[/quote tajemnicy Ci powiem, że red baron z hakone powaliły mnie na cycki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies